w
googluj

Rando 4Me 1.1.4


ico
Rozwój różnego rodzaju mediów i portali społecznościowych jest wręcz niesamowity – praktycznie co kilka-kilkanaście dni różnorodni pomysłowi twórcy prezentują nam zupełnie nowe projekty, które mają skupić wokół siebie wielu użytkowników internetu, chcących spróbować czegoś innego i do tej pory niespotykanego w sieci. Jedną z takich prób jest aplikacja Rando 4Me, przeznaczona dla użytkowników urządzeń mobilnych z systemem Android na pokładzie.

Program autorstwa studia Rando oparty jest na bardzo prostym pomyśle, który często może przynieść zupełnie nieoczekiwane skutki. Otóż ideą tego serwisu jest pstrykanie ciekawych i godnych uwagi fotek za pomocą opisywanego programu, a następnie przesłanie jej do systemu oraz bazy danych użytkowników. Zrobiona przez nas fotografia trafia do wybranej losowej osoby, a otrzymanie przez nią zdjęcia skutkuje natychmiastowym odesłaniem fotki zrobionej przez osobę-adresata. W ten sposób rozpoczyna się niekończąca się wymiana zdjęć z innymi użytkownikami z całego świata.

Program jest intuicyjny i bardzo prosty w obsłudze – robienie fotografii odbywa się za pomocą prostej, wbudowanej aplikacji-nakładki na aparat systemowy, a wysyłanie naszych dzieł to kwestia kliknięcia jednego przycisku. Do aplikacji możemy zalogować się na dwa sposoby: wykorzystując uprzednio stworzone konto w serwisie Facebook lub konto w usługach Google. Aplikację udostępniono w serwisie Google Play za darmo w języku angielskim.
Licencja: Freeware (darmowa)
Oceń program:
-/5

Ocena: 4 (1 głosów)

Strefa Download programu
Rando 4MeRando 4Me dla Android
2017-05-19

Ilość pobrań: 6 | W tym miesiącu: 0 | W poprzednim miesiącu: 0

Komentarze (0)
Rando 4Me