w
googluj

Dołącz do nas na:

facebook google+
Dodaj swój tematarrow
Więcej tematówarrow

Osób na forum: 468
Wszystkich postów: 900572
Wszystkich tematów: 126211

l r
~kuśka: Tnie wszystko jak brzytwa ! Nikt lepszego nie wymyślił i nie wymyśli ... arrow
~AAA: To rzeczywiście bardzo dobry program, szczerze wart polecenia. Przy tak wysokiej ocenie być może niestosowne jest wspominać o innym, nieco l... arrow
Programów: 11898
Istniejemy od: 5315 dni
pl

Quizwanie 2.1.9


ico
Quizwanie to gra towarzyska online wydana na urządzenia mobilne z systemem operacyjnym Android. Jeżeli lubisz zabawę znaną z licznych teleturniejów, wtedy aplikacja ta przypadnie Ci do gustu. Umożliwia ona grę ze znajomym lub z anonimowym użytkownikiem, która polega na naprzemiennym wybieraniu kategorii pytań oraz odpowiadaniu na te pytania, za co otrzymuje się punkty. W trakcie gry można się ze sobą komunikować. Aplikacja umożliwia grę w wersji bezpłatnej i płatnej - wszystkie jej zalety można poznać już w wersji podstawowej (która wyświetla reklamy) i z pewnością da Ci ona niejedną mile spędzoną chwilę, gdy akurat nie masz co robić czy po prostu nudzisz się.

Na początku konieczne jest utworzenie konta. Zalogować się można przez osobiste konto z Facebooka, jak i tradycyjną metodą: podając nazwę użytkownika, hasła, a także - opcjonalnie - adres e-mail. Po chwili znajdziemy się w interfejsie aplikacji i już możemy grać. Ustalić swojego przeciwnika w grze można na kilka sposobów: poprzez jego ręczne wyszukanie (podajemy wtedy nazwę, która jest wyszukiwana w bazie graczy), poprzez znajomych z Facebooka; wybrać możemy też opcję przypadkowego przeciwnika, jak i wysłać zaproszenie poprzez e-mail (adresat będzie musiał pobrać aplikację). Najszybsza metoda to wybranie przypadkowego przeciwnika, gdyż aplikacja ma wielu użytkowników i zawsze znajdzie się ktoś, kto chce grać.

Rozgrywka podzielona jest na 6 rund, a każda runda zawiera pytania z innej kategorii. Jeden z graczy (odbywa się to naprzemiennie) wybiera kategorię, mając do wyboru 3 propozycje. Każda runda składa się z 3 pytań, więc w sumie zdobyć można w całej grze 18 punktów. Na podanie prawidłowej odpowiedzi spośród 4 dostępnych, mamy limit czasu. Jeśli chodzi o przechodzenie do kolejnych pytań czy kategorii, to możemy to zrobić w dowolnej chwili. Nic nie stoi na przeszkodzie w związku z tym, aby grać na kilku frontach, czyli przeciwko kilku przeciwnikom. Dzięki powiadomieniom możemy być pewni, że gdy przyjdzie nasza kolej, wtedy będziemy o tym wiedzieć. Po skończonej batalii, w zależności od jej wyniku, otrzymujemy punkty dla naszego konta. Możemy potem zobaczyć, o ile mamy wersję Premium, które miejsce zajmujemy w globalnym rankingu.

W ustawieniach programu możemy zdecydować o włączeniu/wyłączeniu dźwięku, rodzaju powiadomień (dźwięk i wibracja, tylko dźwięk, tylko wibracja albo bez powiadomień), zablokowaniu niechcianych użytkowników; dostępne są też funkcje personalizacji awatara oraz kolorów aplikacji, ale są one dostępne w edycji płatnej aplikacji. Poprzez menu ustawień możemy również zgłosić własne pytanie oraz odpowiedzi.

Aplikacja działa bez zarzutu. Rozgrywka jest szybka i chwilami bywa bardzo ekscytująca - zwłaszcza, gdy gra się ze znajomymi lub gdy nawiązaliśmy kontakt z rywalem poprzez wewnętrzny komunikator aplikacji. Pytania są zróżnicowane (niektóre są bardzo specjalistyczne); co jakiś czas trafić można na te, których odpowiedzi już znamy. W wersji podstawowej reklamy (w tym uporczywa zachęta do zakupu wersji Premium) wyświetlają się często w trybie pełnoekranowym, ale mimo wszystko nie jest to aż tak wielka wada aplikacji. Przeważają zalety, w tym ta, że aplikacja ma dużą bazę użytkowników i naprawdę trudno spotkać się z sytuacją, byśmy mieli nie mogli znaleźć rywala.

Ograniczenia!
Wymagane jest utworzenie konta (nie jest konieczne podanie swojego adresu e-mail); zalogować można się przez konto Facebooka. Aby pozbyć się reklam, utworzyć własny awatar czy zmienić warstwę wizualną aplikacji, należy wykupić wersję Premium za 8,30 zł.

Wymagania!
Android 2.1 i nowsze

Licencja: Freeware (darmowa)
Oceń program:
-/5

Ocena: 4.1 (34 głosów)

Strefa Download programu
QuizwanieQuizwanie dla Android
2015-09-21

Ilość pobrań: 17714 | W tym miesiącu: 7 | W poprzednim miesiącu: 37

Komentarze (17)
Quizwanie
avatararrow
~Tomasz77 | 2017.05.14 10:08
0 Oceniam pozytywnieOceniam negatywnieZgłoś nadużycie
Hej. Jak odzyskać hasło do konta innym sposobem niż standardowy?
Przy pierwszym logowaniu nie podałem swojego konta e-mail, na które mógłbym otrzymać zapomniane hasło. Zależy mi na tym koncie bo grałem od wielu miesięcy i mam sporo punktów. Z góry dziękuję za pomoc.
Quizwanie
avatararrow
~Gosc | 2016.04.06 22:55
10 Oceniam pozytywnieOceniam negatywnieZgłoś nadużycie
Co oznacza ikona prezentu?
Quizwanie
avatararrow
~madi | 2016.03.10 19:39
9 Oceniam pozytywnieOceniam negatywnieZgłoś nadużycie
hej, jak usunąć zaproszenie do gry które niechcący wysłałam?
Quizwanie
avatararrow
~weruuuuuuuuuu | 2016.02.14 10:27
9 Oceniam pozytywnieOceniam negatywnieZgłoś nadużycie
Proszę o pomoc!! Dodałam na grę 5 pytań i dostałam koronę na avatara. Jak zdjąć koronę? Ps. Nie mam wersji Premium!!!
Quizwanie
avatararrow
~Lenka | 2016.02.04 10:15
0 Oceniam pozytywnieOceniam negatywnieZgłoś nadużycie
Do Aguska: To dlatego, że po skończonej rozgrywce czyścisz historię. Wtedy nie masz już zapamiętanej gry z danym użytkownikiem. Nie czyść listy po rozgrywkach. :-)

Do Darek: Nie można jako tako odzyskać czatu i rozmów, ale jeżeli ponownie zagrasz z tym graczem co pisałeś, będziesz miał ten czat.
Quizwanie
avatararrow
~Aguska | 2016.01.21 11:47
-1 Oceniam pozytywnieOceniam negatywnieZgłoś nadużycie
Hej, mimo ze dostaję info: "nowa wiadomosc czat od.." nie dostaję wiadomości na konto.. Ktoś ma jakiś pomysł, co zrobić? Przeinstalowałam grę, wyczysciłam czat i nic..
Quizwanie
avatararrow
~Darek | 2015.10.18 10:52
13 Oceniam pozytywnieOceniam negatywnieZgłoś nadużycie
Cześć.Chciałbym odzyskac historię rozmów odbytych z jedną osoba podczas gdy. W jaki sposób moge to zrobić?
Quizwanie
avatararrow
~gość | 2015.09.21 15:23
0 Oceniam pozytywnieOceniam negatywnieZgłoś nadużycie
Chciałem wykasować historie rozmów z przeciwnikiem na czacie w telefonie Lumia 930,nie ma tam ikonki kosza.Jak to zrobić?
Quizwanie
avatararrow
~kk | 2015.06.12 19:53
10 Oceniam pozytywnieOceniam negatywnieZgłoś nadużycie
Czy da się kupić konto premium przez smsa?
Quizwanie
avatararrow
~K | 2015.05.22 16:44
11 Oceniam pozytywnieOceniam negatywnieZgłoś nadużycie
Czy da sie usunac calkowicie konto?
Quizwanie
avatararrow
~bach | 2015.04.20 23:09
6 Oceniam pozytywnieOceniam negatywnieZgłoś nadużycie
Według autorów pytań Jan Sebastian Bach urodził się w 1686 roku...
Quizwanie
avatararrow
~jjj | 2015.04.02 17:51
15 Oceniam pozytywnieOceniam negatywnieZgłoś nadużycie
Dostalam w prezencie konto premium czemu nie mam jednak do tego dostepu?
Quizwanie
avatararrow
~karol23 | 2015.04.02 07:57
7 Oceniam pozytywnieOceniam negatywnieZgłoś nadużycie
Witam.Ostatnio pobrałem tą gre i kiedy chce utworzyc konto wyskakuje mi ze jest dostepna nowa wersja i kiedy klikam zeby ja pobrac nic tam nie ma oprocz starej.Jak to ogarnac?
Quizwanie
avatararrow
~roflrofl | 2015.03.28 16:12
-3 Oceniam pozytywnieOceniam negatywnieZgłoś nadużycie
quizwanie.blogspot.com premium za darmo szybko i łatwo. Wystarczy postępować zgodnie z instrukcją a pryz pobieraniu wybrać jedną z akcji :)
Quizwanie
avatararrow
~Zz | 2015.03.18 23:16
20 Oceniam pozytywnieOceniam negatywnieZgłoś nadużycie
Witam, mam problem. Jakiś czas temu wykasowałam ta grę, dzisiaj pobrałam ponownie aczkolwiek nie pamiętam hasła, gdy chce je odzyskać i wybieram opcje powiadomienia push wykasuje mi coś takiego "ups ,wystąpił błąd " co mogę z tym zrobić ?
Quizwanie
avatararrow
~tak | 2015.03.11 22:06
-2 Oceniam pozytywnieOceniam negatywnieZgłoś nadużycie
pomoge
Quizwanie
avatararrow
~xxx | 2015.03.09 12:54
7 Oceniam pozytywnieOceniam negatywnieZgłoś nadużycie
Miałam wcześniej na Samsungu , a teraz mam iPhone i nie mogę się zalogować. Pomoże ktoś?
Quizwanie