Odwiedzin profilu: 1149
brak
brak
brak
Danejko: Program naprawdę świetny. To co mnie osobiście zaskoczyło to możliwość odtwarzania filmów z sieci torrent - nie muszę czekać na pobranie całego filmu - po prostu oglądam podczas pobierania i to z dopasowanymi napisami - GENIALNE !!!
09.02.2016
Komentarz do:
ALLPlayer
Danejko: Program w wersji 6.0 przeszedł gruntowny lifting nie tylko zewnętrzny. To co od razu rzuca się w oczy po zainstalowaniu ALLPlayera to interfejs graficzny dzięki któremu mamy na ekranie łatwy dostęp do najbardziej potrzebnych funkcji - min. sterowanie napisami, dźwiękiem - bardziej przypomina to ekran dotykowy na smartfonie albo tablecie. Myślałem, że będzie wołał kaskę za SMS, ale miło się "rozczarowałem" (może nie najlepsze słowo) albowiem program jest dostarczony z pełnym pakietem kodeków i działa praktycznie każdy plik video. Funkcja odtwarzania torrentów już chyba oficjalnie jest reklamowana przez ALLPlayera, bo choć w poprzedniej wersji działała już całkiem nieźle to w ALLPlayer 6.0 wyraźnie rozwinęła skrzydła - wszystko działa płynniej i nie ma żadnych problemów z dopasowywaniem napisów. Wielki Szacun za ten program.
12.11.2014
Komentarz do:
ALLPlayer
Danejko: Nie używałem do momentu kiedy ALLPlayer nie zaczął otwierać filmów z sieci torrent. To jest rewelacja. Z resztą zobaczcie sami - film można obejrzeć w trakcie ściągania, w dodatku z dopasowanymi napisami: http://youtu.be/ttbnLrPMFjY
29.08.2014
Komentarz do:
ALLPlayer
brak
avatararrow

Danejko

Wypowiedzi na stronie: 3
Wypowiedzi na forum: 0
Dołączenie: 29.08.2014
Miejscowość:
Pochwały: 0
Status: Aktywny

Programosowy dziennik zdarzeń
Danejko dodał(a) komentarz do programu ALLPlayer
Danejko dodał(a) komentarz do programu ALLPlayer
Danejko dodał(a) komentarz do programu ALLPlayer