w
googluj

Dołącz do nas na:

facebook google+
Dodaj swój tematarrow
Więcej tematówarrow

Osób na forum: 272
Wszystkich postów: 900127
Wszystkich tematów: 126093

l r
~byu: Gdyby działał jak stary axcrypt to OK. Klikam na plik z rozszerzeniem xxy i otwiera się okienko z pytaniem o hasło, wpisuję, odszyfrowany pl... arrow
~Tomasz77: Hej. Jak odzyskać hasło do konta innym sposobem niż standardowy? Przy pierwszym logowaniu nie podałem swojego konta e-mail, na które mógłby... arrow
Programów: 11808
Istniejemy od: 5260 dni

Sysinternals Sysmon 6.03


Sysinternals Sysmon to aplikacja konsolowa pozwalająca monitorować wiele parametrów systemu związanych głównie z procesami, kierowana do zaawansowanych użytkowników (samo jej uruchomienie wymaga skorzystania z kilku komend w środowisku systemowego wiersza poleceń). Umożliwia analizowanie sum kontrolnych procesów, monitorowanie czasu edycji plików oraz wyświetlanie logów związanych z funkcjonowaniem Sieci (wykorzystywane adresu IP, numery portów, hostów oraz nazwy wywołujących procesów).

Aby wykorzystać program, pierwszym wyzwaniem może okazać się jego uruchomienie. Pobrany i wypakowany plik wykonywalny należy uruchomić z poziomu konsoli systemu. Dostaniemy się do niej wpisując "cmd" w systemowym narzędziu Uruchom. Następnie konieczne będzie wpisanie komendy "sysmon -i", aby zainstalować niezbędne narzędzia programu. Instalacja rozpocznie się, o ile wypakowany wcześniej plik będzie znajdować się w aktualnej lokalizacji konsoli, w przeciwnym wypadku konieczne będzie przeniesienie do niej instalatora lub zmiana aktywnej ścieżki wiersza poleceń.

Kiedy instalacja zostanie już ukończona, zyskujemy dostęp do wszystkim możliwości programu. Obsługa odbywa się poprzez korzystanie z odpowiednich parametrów uruchomień programu Sysmon (lista wszystkich poleceń dostępna jest na stronie producenta programu. Choć program może stanowić niezastąpione narzędzie w rękach profesjonalisty, może okazać się zbyt dużym wyzwaniem dla amatora (na szczęście oferowane przez Sysmon możliwości są kierowane raczej do zawodowców).

Uwaga!
Po rozpakowaniu pliku archiwum, program nie wymaga instalacji.

Licencja: Freeware (darmowa)
System Operacyjny: Windows 98/Me/NT/2000/XP/Vista/7/8/10
Oceń program:
-/5

Ocena: 4.5 (2 głosów)

Strefa Download programu
Sysinternals SysmonSysinternals Sysmon 6.03
Wersja stabilna
1.05 MB | 2017-06-19

Ilość pobrań: 88 | W tym miesiącu: 2 | W poprzednim miesiącu: 3

Komentarze (0)
Sysinternals Sysmon