w
googluj

Dołącz do nas na:

facebook google+
Dodaj swój tematarrow
Więcej tematówarrow

Osób na forum: 277
Wszystkich postów: 900363
Wszystkich tematów: 126159

l r
~: Sofcik jest wporzo. Mam XPsp2 i generalnie... nie narzekam. No... może aktualizacje są opieszałe i nie zawsze się ładują. Ale, przecież Como... arrow
~RhumZeiss: Program dobrze łączy zdjęcia w panoramy, nawet kiedy zakładka jest mała. Dwa dni temu zrobiłem nim cztery panoramy. Natomiast mam problem... arrow
Programów: 11820
Istniejemy od: 5284 dni

SynciOS Data Transfer 1.5.6


SynciOS Data Transfer to oprogramowanie do kopiowania zawartości smartfona bezpośrednio na inny telefon (wzajemnie pomiędzy systemami Android oraz iOS). Darmowa wersja testowa pozwala kopiować jedynie listę kontaktów z książki telefonicznej, jednak po wykupieniu licencji, przegrywać możemy praktycznie dowolne dane (między innymi zdjęcia, wiadomości tekstowe, historię połączeń, muzykę, a nawet aplikacje). Warto przetestować możliwości programu, by rozważyć zakup pełnej wersji. Aplikacja wydaje się być bardzo ciekawą propozycją dla osób korzystających z dwóch wymienionych systemów mobilnych, które poszukują narzędzia, dzięki któremu synchronizacja danych zostanie uproszczona.

W programie, aby przystąpić do przegrywania danych, wystarczy podpiąć do komputera nasze urządzenia, a następnie wybrać odpowiedni kreator przegrywania danych. Cały proces kopiowania zawartości przebiega niemal automatycznie. Choć ustawienie to nie dotyczy darmowej, opisywanej wersji, ze względu na ograniczenie do kopiowania jedynie zawartości książki telefonicznej, docelowo użytkownik nie będzie zmuszony do automatycznego klonowania wszystkich informacji z telefonu. W pierwszym ekranie kreatora będzie mógł wybrać, które dane mają zostać skopiowane. Ponieważ program kopiuje dane w locie, cały proces przegrywania danych przebiega sprawnie i nie powinien być szczególnie czasochłonny.

Warto dodać, iż w programie znajduje się również drugi, dodatkowy kreator, dzięki któremu możliwe jest wykonanie kopii zapasowej podłączonego do komputera smartfona, a następnie przywrócenie go do poprzedniego stanu, który wcześniej zapisaliśmy przy użyciu programu.

Ograniczenia!
Darmowa edycja programu umożliwia przegrywanie jedynie informacji o kontaktach z książki telefonicznej.

Licencja: Demo (testowa z ograniczoną funkcjonalnością)
System Operacyjny: Windows XP/Vista/7/8/10
Oceń program:
-/5

Ocena: 5 (1 głosów)

Strefa Download programu
SynciOS Data TransferSynciOS Data Transfer 1.5.6
Wersja stabilna
56.11 MB | 2017-06-22

Ilość pobrań: 110 | W tym miesiącu: 1 | W poprzednim miesiącu: 2

Komentarze (0)
SynciOS Data Transfer