w
googluj

Dołącz do nas na:

facebook google+
Dodaj swój tematarrow
Więcej tematówarrow

Osób na forum: 314
Wszystkich postów: 900134
Wszystkich tematów: 126093

l r
~byu: Gdyby działał jak stary axcrypt to OK. Klikam na plik z rozszerzeniem xxy i otwiera się okienko z pytaniem o hasło, wpisuję, odszyfrowany pl... arrow
~Tomasz77: Hej. Jak odzyskać hasło do konta innym sposobem niż standardowy? Przy pierwszym logowaniu nie podałem swojego konta e-mail, na które mógłby... arrow
Programów: 11808
Istniejemy od: 5260 dni
pl

SyMenu 5.11.6344


SyMenu jest programem oferującym możliwość utworzenia menu dla aplikacji i plików przechowywanych na takich nośnikach jak pamięci USB, dyski przenośne, pendrive, karty pamięci a nawet płyty CD lub DVD. Dzięki temu narzędziu użytkownik błyskawicznie odnajdzie się podczas pracy na nowej maszynie bez konieczności instalowania czegokolwiek na jej dyskach twardych.

Do SyMenu można dodawać takie elementy jak programy, dokumenty, foldery czy łącza sieci web, a nawet polecenia systemu Windows. Pozycje można dowolnie przesuwać i grupować z poziomu programu dzięki wbudowanemu menedżerowi elementów, działającemu w systemie drzewkowym i umożliwiającym dodawanie do menu nowych komponentów techniką „przeciągnij i upuść”. Dostępna jest również zintegrowana wyszukiwarka elementów powiązanych z programem, a także szybka wyszukiwarka plików na urządzeniu, do którego aktualnie jesteśmy podłączeni. Istnieje również możliwość automatycznego uruchomienia niektórych bądź wszystkich przypisanych programów razem ze startem SyMenu.

Wygląd aplikacji można łatwo modyfikować zgodnie z naszymi upodobaniami. Oprócz wyboru między czterema predefiniowanymi schematami kolorystycznymi (szarym, niebieskim, oliwkowym i czarnym), możemy też stworzyć własny schemat, określić poziom przezroczystości okien, a nawet zmodyfikować ikony domyślne dla poszczególnych typów obsługiwanych plików.

W programie zaimplementowana jest również obsługa gestów myszki, przypominających gesty używane w przeglądarce Opera. Każdemu powiązanemu z SyMenu programowi można przypisać jeden gest myszą, służący do uruchomienia go. Samo SyMenu przywoływane jest domyślnie kombinacją „prawy przycisk myszki + ruch kursorem w dół”.

Program SyMenu z pewnością przypadnie do gustu wszystkim użytkownikom, którzy często potrzebują własnych narzędzi w obcym środowisku.

Uwaga!
Na stronie producenta dostępny jest szczegółowy podręcznik użytkownika (w języku angielskim).

By zainstalować aplikację, należy wypakować ściągnięte archiwum .zip do osobnego folderu na nośniku, którego chcemy użyć do stworzenia przenośnego menu.

Licencja: Freeware (darmowa)
System Operacyjny: Windows 2000/XP/Vista/7/8/10
Oceń program:
-/5

Ocena: 4.7 (13 głosów)

Strefa Download programu
SyMenuSyMenu 5.11.6344
Wersja stabilna
2 MB | 2017-05-15
Spolszczenie do SyMenu

Ilość pobrań: 1009 | W tym miesiącu: 3 | W poprzednim miesiącu: 22

Komentarze (2)
SyMenu
avatararrow
~Gotfryd76 | 2015.10.17 19:15
7 Oceniam pozytywnieOceniam negatywnieZgłoś nadużycie
Wyjątkowo udany produkt. Warto wypróbować i podzielić się opinią.
SyMenu 4.13.5768
| Komentarz został wyminusowany | wyświetl