w
googluj

Dołącz do nas na:

facebook google+
Dodaj swój tematarrow
Więcej tematówarrow

Osób na forum: 306
Wszystkich postów: 898712
Wszystkich tematów: 125781

l r
~Mysiupysiu: a mnie się wydaje, że MSE jest aktualnie całkiem dobrym antywirusem. Można mu zaufać. Jest darmowy i dobrze zintegrowany z systemem. arrow
~DimmerNickel: Jeśli ktoś gra w CS:GO to odradzam używania tego programu bo przez niego wyskakuje ciągle błąd z połączeniem VAC i przez ten program są nie ... arrow
Programów: 11472
Istniejemy od: 5139 dni
pl

PowerTools Lite 2013 2.1.0.1200


PowerTools Lite - darmowy program przeznaczony do czyszczenia i optymalizacji systemu operacyjnego oraz rejestru systemowego.

Aplikacja jest okrojoną wersją komercyjnego programu jv16 PowerTools, więc nie znajdziemy tutaj zbyt wielu opcji. Jednak dzięki temu aplikacja jest wyjątkowo prosta w obsłudze, więc idealnie nadaje się dla mniej zaawansowanych osób nie wchodzących w szczegóły działania systemu.

Przy pierwszym uruchomieniu program dokona wstępnej analizy systemu i poinformuje nas o bieżącym jego stanie. Po tym możemy wybrać opcję optymalizacji systemu zaznaczając przy tym dokładność skanowania. Po szczegółowej analizie zobaczymy wszystkie znalezione problemy - błędy rejestru, śmieci rejestru, MRU, historia danych oraz pliki tymczasowe. Aby je naprawić, wystarczy wybrać opcję Napraw - aplikacja bez zbędnych pytań wszystkim się zajmie.

PowerTools Lite przy pierwszym uruchomieniu przywita nas językiem angielskim. Aby to zmienić, musimy wejść w menu Languages i zmienić domyślny język na polski.
Licencja: Freeware (darmowa)
System Operacyjny: Windows 2000/XP/Vista/7
Oceń program:
-/5

Ocena: 4.4 (5 głosów)

Strefa Download programu
PowerTools LitePowerTools Lite 2013 2.1.0.1200
Wersja stabilna
7.2 MB | 2012-11-02

Ilość pobrań: 1363 | W tym miesiącu: 17 | W poprzednim miesiącu: 6

Komentarze (0)
PowerTools Lite