w
googluj

Dołącz do nas na:

facebook google+
Dodaj swój tematarrow
Więcej tematówarrow

Osób na forum: 137
Wszystkich postów: 899151
Wszystkich tematów: 125876

l r
~smoku-dd: Póki co przyciąga tylko wyglądem. Brak możliwości importowania zakładek. Chociaż oparta na chromium - brak możliwości instalacji wtyczek (br... arrow
~Maciejka: Korzystam z tego programu bardzo dlugo.Jest bardzo latwy w obsludze, nie mam z nim zadnych klopotow i nie chce zadnego innego zmodernizowane... arrow
Programów: 11618
Istniejemy od: 5171 dni
pl

PowerTools Lite 2013 2.1.0.1200


PowerTools Lite - darmowy program przeznaczony do czyszczenia i optymalizacji systemu operacyjnego oraz rejestru systemowego.

Aplikacja jest okrojoną wersją komercyjnego programu jv16 PowerTools, więc nie znajdziemy tutaj zbyt wielu opcji. Jednak dzięki temu aplikacja jest wyjątkowo prosta w obsłudze, więc idealnie nadaje się dla mniej zaawansowanych osób nie wchodzących w szczegóły działania systemu.

Przy pierwszym uruchomieniu program dokona wstępnej analizy systemu i poinformuje nas o bieżącym jego stanie. Po tym możemy wybrać opcję optymalizacji systemu zaznaczając przy tym dokładność skanowania. Po szczegółowej analizie zobaczymy wszystkie znalezione problemy - błędy rejestru, śmieci rejestru, MRU, historia danych oraz pliki tymczasowe. Aby je naprawić, wystarczy wybrać opcję Napraw - aplikacja bez zbędnych pytań wszystkim się zajmie.

PowerTools Lite przy pierwszym uruchomieniu przywita nas językiem angielskim. Aby to zmienić, musimy wejść w menu Languages i zmienić domyślny język na polski.
Licencja: Freeware (darmowa)
System Operacyjny: Windows 2000/XP/Vista/7
Oceń program:
-/5

Ocena: 4.4 (5 głosów)

Strefa Download programu
PowerTools LitePowerTools Lite 2013 2.1.0.1200
Wersja stabilna
7.2 MB | 2012-11-02

Ilość pobrań: 1372 | W tym miesiącu: 8 | W poprzednim miesiącu: 18

Komentarze (0)
PowerTools Lite