w
googluj

Dołącz do nas na:

facebook google+
Dodaj swój tematarrow
Więcej tematówarrow

Osób na forum: 211
Wszystkich postów: 899153
Wszystkich tematów: 125876

l r
~smoku-dd: Póki co przyciąga tylko wyglądem. Brak możliwości importowania zakładek. Chociaż oparta na chromium - brak możliwości instalacji wtyczek (br... arrow
~Maciejka: Korzystam z tego programu bardzo dlugo.Jest bardzo latwy w obsludze, nie mam z nim zadnych klopotow i nie chce zadnego innego zmodernizowane... arrow
Programów: 11618
Istniejemy od: 5172 dni
pl

PNotes Portable 9.3.0


PNotes Portable - wersja programu przeznaczona do instalacji na przenośne nośniki pamięci. Umożliwiając korzystanie z aplikacji w każdej chwili na każdym komputerze bez instalowania w komputerze.

PNotes jest programem który działa jako "żółte karteczki" które służą do przypominania o zaplanowanych spotkaniach. Karteczki "przyklejane" są do pulpitu, dodatkowo program uruchamia alarm przypominający o zaplanowanej czynności. Karteczki ustawiamy według własny upodobań, ważniejsze mogą być zawsze na wierzchu, a mniej ważne pod otwartymi oknami innych aplikacji. Do dyspozycji mamy skórki które zmieniają wygląd karteczek.

Spolszczenie!
Plik odpowiedzialny za polski język programu do pobrania TUTAJ, następnie trzeba wypakować do katalogu "lang" po czym z menu programu wybrać polski język.

Licencja: Freeware (darmowa)
System Operacyjny: Windows 2000/XP/Vista/7/8/10
Oceń program:
-/5

Ocena: 3 (7 głosów)

Strefa Download programu
PNotes PortablePNotes Portable 9.3.0
Wersja stabilna
0.95 MB | 2013-02-26
przejdź Wersja instalacyjna PNotes

Ilość pobrań: 1811 | W tym miesiącu: 9 | W poprzednim miesiącu: 9

Komentarze (0)
PNotes Portable