w
googluj

Dołącz do nas na:

facebook google+
Dodaj swój tematarrow
Więcej tematówarrow

Osób na forum: 164
Wszystkich postów: 900110
Wszystkich tematów: 126088

l r
~byu: Gdyby działał jak stary axcrypt to OK. Klikam na plik z rozszerzeniem xxy i otwiera się okienko z pytaniem o hasło, wpisuję, odszyfrowany pl... arrow
~Tomasz77: Hej. Jak odzyskać hasło do konta innym sposobem niż standardowy? Przy pierwszym logowaniu nie podałem swojego konta e-mail, na które mógłby... arrow
Programów: 11808
Istniejemy od: 5257 dni
pl

PNotes Portable 9.3.0


PNotes Portable - wersja programu przeznaczona do instalacji na przenośne nośniki pamięci. Umożliwiając korzystanie z aplikacji w każdej chwili na każdym komputerze bez instalowania w komputerze.

PNotes jest programem który działa jako "żółte karteczki" które służą do przypominania o zaplanowanych spotkaniach. Karteczki "przyklejane" są do pulpitu, dodatkowo program uruchamia alarm przypominający o zaplanowanej czynności. Karteczki ustawiamy według własny upodobań, ważniejsze mogą być zawsze na wierzchu, a mniej ważne pod otwartymi oknami innych aplikacji. Do dyspozycji mamy skórki które zmieniają wygląd karteczek.

Spolszczenie!
Plik odpowiedzialny za polski język programu do pobrania TUTAJ, następnie trzeba wypakować do katalogu "lang" po czym z menu programu wybrać polski język.

Licencja: Freeware (darmowa)
System Operacyjny: Windows 2000/XP/Vista/7/8/10
Oceń program:
-/5

Ocena: 3 (7 głosów)

Strefa Download programu
PNotes PortablePNotes Portable 9.3.0
Wersja stabilna
0.95 MB | 2013-02-26
przejdź Wersja instalacyjna PNotes

Ilość pobrań: 1826 | W tym miesiącu: 4 | W poprzednim miesiącu: 3

Komentarze (0)
PNotes Portable