w
googluj

Dołącz do nas na:

facebook google+
Dodaj swój tematarrow
Więcej tematówarrow

Osób na forum: 269
Wszystkich postów: 900110
Wszystkich tematów: 126088

l r
~byu: Gdyby działał jak stary axcrypt to OK. Klikam na plik z rozszerzeniem xxy i otwiera się okienko z pytaniem o hasło, wpisuję, odszyfrowany pl... arrow
~Tomasz77: Hej. Jak odzyskać hasło do konta innym sposobem niż standardowy? Przy pierwszym logowaniu nie podałem swojego konta e-mail, na które mógłby... arrow
Programów: 11808
Istniejemy od: 5257 dni

Microsoft Message Analyzer 1.0


Microsoft Message Analyzer (następca Network Monitor) to bezpłatne narzędzie, stworzone przez firmę Microsoft. Służy ono do przechwytywania, wyświetlania i analizy ruchu w protokole wymiany wiadomości oraz innych informacji wyświetlanych przez system. Aplikacja umożliwia także importowanie, łączenie i analizę danych pochodzących z logów Windows oraz plików śledzenia, a także bieżące monitorowanie nowych wiadomości.

Interfejs aplikacji przypomina wyglądem komponenty nowych wersji pakietu MS Office – wszystko jest zaprojektowane przejrzyście i estetycznie. Główne zakładki programu to:
• Quick Open: tutaj możemy szybko otworzyć plik zawierający wiadomości do przeanalizowania. Oprócz plików EVTX i LOG, w których zapisywane są logi Windows, do wyboru mamy kilka innych formatów, w tym tekstowe TSV i CSV, pliki CAP, OPN i inne. Do wczytanych wiadomości możemy stosować różnorakie filtry, a także odkrywać ich detale, powiązania między nimi, wyświetlać ich zawartość w postaci binarnej i dodawać komentarze.
• Browse: pozwala na otwarcie wielu plików z archiwalnymi wiadomościami jednocześnie, przeszukiwanie ich pod kątem określonej zawartości oraz segregowanie.
• Capture/Trace: ta funkcja umożliwia rozpoczęcie śledzenia wiadomości pochodzących z wybranego źródła sieciowego.

Co więcej, zakładka „Charts” pozwala na wyświetlanie wykresów i siatek, które umożliwiają zwizualizowanie sieci połączeń między wiadomościami, podsumowanie danych w nich zawartych oraz analizę statystyk.

Program Microsoft Message Analyzer polecamy przede wszystkim zaawansowanym użytkownikom, szczególnie administratorom sieci, dla których nie będzie problemem zrozumienie dostarczanych przez program danych i wykorzystanie ich do optymalizacji działania komputera.
Licencja: Freeware (darmowa)
System Operacyjny: Windows XP/Vista/7/8/10
Oceń program:
-/5

Ocena: 4.5 (2 głosów)

Strefa Download programu
Microsoft Message AnalyzerMicrosoft Message Analyzer 1.0
Wersja stabilna 32-bitowa
33.63 MB | 2013-10-02
Microsoft Message Analyzer 1.0
Wersja stabilna 64-bitowa
33.9 MB | 2013-09-26

Ilość pobrań: 140 | W tym miesiącu: 3 | W poprzednim miesiącu: 0

Komentarze (0)
Microsoft Message Analyzer