w
googluj

Dołącz do nas na:

facebook google+
Dodaj swój tematarrow
Więcej tematówarrow

Osób na forum: 255
Wszystkich postów: 899153
Wszystkich tematów: 125876

l r
~smoku-dd: Póki co przyciąga tylko wyglądem. Brak możliwości importowania zakładek. Chociaż oparta na chromium - brak możliwości instalacji wtyczek (br... arrow
~Maciejka: Korzystam z tego programu bardzo dlugo.Jest bardzo latwy w obsludze, nie mam z nim zadnych klopotow i nie chce zadnego innego zmodernizowane... arrow
Programów: 11618
Istniejemy od: 5172 dni
pl

Narzędzie do czyszczenia Chrome 17.98.0


Narzędzie do czyszczenia Chrome, czyli Chrome Cleanup Tool (poprzednio znany pod nazwą Google Chrome Software Removal Tool) to program który pozwala uratować stabilność pracy przeglądarki Google Chrome w przypadku, kiedy może mieć na to wpływ zewnętrzne oprogramowanie. Aplikacja skanuje komputer w poszukiwaniu programów mogących powodować problemy, a w razie potrzeby pozwala je odinstalować, przywracając tym samym poprawne funkcjonowanie naszej przeglądarki.

Program cechuje się bardzo szybkim działaniem, jest także wyjątkowo prosty w obsłudze. Pobraną aplikację wystarczy uruchomić, aby automatycznie przystąpiła do pracy. O jej efektach informowani jesteśmy następnie odpowiednim komunikatem. W przypadku dalszych trudności program pozwala bezpośrednio przejść do strony internetowej będącej poradnikiem dotyczącym usuwania szkodliwego dla przeglądarki oprogramowania. Może się to okazać przydatne, jeśli nasz problem nie zostanie rozwiązany programem lub będziemy chcieli skorzystać z dodatkowych możliwości, które samodzielnie możemy wprowadzić poprzez ustawienia przeglądarki (na przykład ich reset do wartości domyślnych). Program pozwala także wysłać producentowi log z informacjami o sprzęcie komputerowym użytkownika; takie rozwiązanie umożliwi dalszy rozwój aplikacji, która na chwilę obecną pozostaje dostępna jedynie w wersji rozwojowej.

Chrome Cleanup Tool może zostać z powodzeniem polecony wszystkim użytkownikom korzystającym z Chrome'a, którzy zauważyli kłopoty podczas pracy z przeglądarką. Skorzystanie z programu zajmuje kilka chwil a może przełożyć się na przywrócenie zaburzonej wygody korzystania z Chrome'a, co z pewnością ułatwi użytkownikowi dalszą pracę przy komputerze.

Uwaga!
Program nie wymaga instalacji.

Licencja: Freeware (darmowa)
System Operacyjny: Windows XP/Vista/7/8/10
Oceń program:
-/5

Ocena: 4.8 (18 głosów)

Strefa Download programu
Narzędzie do czyszczenia ChromeNarzędzie do czyszczenia Chrome 17.98.0
Wersja stabilna
3.55 MB | 2017-03-28

Ilość pobrań: 4529 | W tym miesiącu: 244 | W poprzednim miesiącu: 255

Komentarze (3)
Narzędzie do czyszczenia Chrome
avatararrow
~Killer | 2017.01.20 10:50
0 Oceniam pozytywnieOceniam negatywnieZgłoś nadużycie
Nie działa na XP
Narzędzie do czyszczenia Chrome 18.88.0
avatararrow
~rdza | 2015.10.16 21:54
-9 Oceniam pozytywnieOceniam negatywnieZgłoś nadużycie
ta przegladarka to lipa i powolna
Narzędzie do czyszczenia Chrome 4.32.1
avatararrow
~Rambo | 2015.10.16 09:40
12 Oceniam pozytywnieOceniam negatywnieZgłoś nadużycie
O Boski Zeusie, pochylamy głowy za ten programik. Deczko ironizuję, jednak soft wartv jest zainteresowania !!!!!!!
Narzędzie do czyszczenia Chrome 4.32.1