w
googluj
Dodaj swój tematarrow
Więcej tematówarrow

Osób na forum: 679
Wszystkich postów: 857447
Wszystkich tematów: 113597

l r
~jakub: Jeżeli ktoś twierdzi, że Corel można opanować w ciągu kilku dni i że jest banalny w obsłudze to nie wie co mówi. Ja wiem bo bawiłem się prze... arrow
~Tom: Bardzo dobry program. Odczytuje nawet hasła programów z partycji innej niż systemowa. Polecam. arrow
l r
arrowCzy polska reprezentacja wyjdzie z grupy w turnieju Euro 2012?

głosuj
Osób online: 334
Programów: 3935
Istniejemy od: 3402 dni

GetDataBack for NTFS 4.25

Aby edytować opis programu zaloguj się lub załóż bezpłatne konto.


ico
GetDataBack to bardzo efektywna i intuicyjna w obsłudze aplikacja służąca do odzyskiwania danych z dysków. Proces odzyskiwania danych z poszczególnych dysków lub partycji odbywa się w kilku łatwych krokach. Mnogość funkcji pozwala nam ustalić kryteria, według których nasz dysk będzie skanowany w poszukiwaniu danych, które chcemy odzyskać. GetDataBack umożliwia odzyskanie dużej części plików, które straciliśmy w wyniku skasowania, infekcji wirusa, formatowania dysku twardego czy uszkodzenia systemu plików. Program umożliwia ich segregację w zależności od wybranych przez nas kryteriów (np. konkretnych formatów plików). GetDataBack umożliwia również odtworzenie struktury katalogów na partycji z uszkodzonym systemem plików. Wersja tego programu przeznaczona jest do odzyskiwania danych z partycji z systemem plików NTFS.

GetDataBack obsługuje:

* Dyski twarde (IDE, SCSI),
* Partycje,
* Dyski przenośne,
* Stacje dyskietek,
* Obrazy dysków,
* Karty Flash,
* Karty tzw. Smart Media,
* Karty Secure Digital,
* USB Flash,
* Dyski iPod.
edycja
Licencja: Trial (testowa)
System Operacyjny: Windows 98/Me/NT/2000/XP/Vista/7
Oceń program:
-/5

Ocena: 3 (9 głosów)

Strefa Download programu
GetDataBack for NTFS



GetDataBack for NTFS 4.25
Wersja 32-bitowa
2.54 MB | 2011-10-28

Ilość pobrań: 12246 | W tym miesiącu: 325 | W poprzednim miesiącu: 385

Komentarze (3)
GetDataBack for NTFS
avatararrow
~Piter | 2012.04.12 01:09
0 Oceniam pozytywnieOceniam negatywnieZgłoś nadużycie
Bardzo dobry program. Uratował wszystkie dane z uszkodzonej partycji. Polecam.
GetDataBack for NTFS 4.25
avatararrow
~kamil | 2011.11.20 10:52
0 Oceniam pozytywnieOceniam negatywnieZgłoś nadużycie
aa co z kluczem :| ? pochwal sie
avatararrow
~freaked | 2011.07.11 15:06
0 Oceniam pozytywnieOceniam negatywnieZgłoś nadużycie
wdł mnie najlepszy program do odzyskiwania danych ! sprawdzilem ponad 10 ten jest intuicyjny i swietnie się sprawdza polecam !