w
googluj

Dołącz do nas na:

facebook google+
Dodaj swój tematarrow
Więcej tematówarrow

Osób na forum: 137
Wszystkich postów: 899151
Wszystkich tematów: 125876

l r
~smoku-dd: Póki co przyciąga tylko wyglądem. Brak możliwości importowania zakładek. Chociaż oparta na chromium - brak możliwości instalacji wtyczek (br... arrow
~Maciejka: Korzystam z tego programu bardzo dlugo.Jest bardzo latwy w obsludze, nie mam z nim zadnych klopotow i nie chce zadnego innego zmodernizowane... arrow
Programów: 11618
Istniejemy od: 5171 dni

Free ISO Burner 1.2


Free ISO Burner to lekkie narzędzie do nagrywania płyt. Aplikacja pozwala na wypalanie obrazów w popularnym formacie ISO. Dane tego typu są rozpowszechniane przede wszystkim w sieci - stanowią dobry sposób na przedstawienie zawartości płyty w postaci zarchiwizowanego, uniwersalnego formatu. Często w ten sposób dostępne są kopie systemów operacyjnych, oprogramowania i gier - można wczytać je za pomocą narzędzia do wirtualizacji napędów bądź wypalić na płycie - tu przyda się opisywana aplikacja. Obsługiwane rodzaje nośników to: CD-R, CD-RW, DVD-R, DVD-RW, DVD+R, DVD+RW, HD DVD, Blu-ray.

Konfiguracja Free ISO Burner jest bardzo prosta. Wystarczy wybrać plik z obrazem (operacja odbywa się za pomocą standardowego okna dialogowego) oraz określić docelowe urządzenie. W razie potrzeby dostosować można także dodatkowe ustawienia. Za pomocą opcji określimy limit prędkość nagrywania, etykietę płyty i rozmiar obszaru cache. Kompilacja zostanie zamknięta po zaznaczeniu pola "Finalize Disk". Podczas nagrywania jesteśmy informowani o postępie za pomocą paska procentowego, okna z logami oraz wskaźnika określającego aktualny status kopiowania danych.

Narzędzie składa się z pojedynczego pliku wykonywalnego. Nie pozostawia na dysku twardym danych tymczasowych, działa bezproblemowo i jest warte polecenia. Można je skopiować na pamięć USB bądź dysk zewnętrzny i zabrać ze sobą w dowolne miejsce.

Całość dostępna bezpłatnie na zasadach licencji freeware. Program współpracuje z najnowszymi systemami z rodziny Windows - zarówno wydaniami 32-bitowymi jak i 64-bitowymi. Interfejs nie został przetłumaczony na język polski, niemniej obsługa programu nie sprawi żadnych problemów mniej doświadczonym użytkownikom komputera.
Licencja: Freeware (darmowa)
System Operacyjny: Windows XP/Vista/7
Oceń program:
-/5

Ocena: 4.8 (6 głosów)

Strefa Download programu
Free ISO BurnerFree ISO Burner 1.2
Wersja stabilna
0.78 MB | 2012-05-21

Ilość pobrań: 5321 | W tym miesiącu: 73 | W poprzednim miesiącu: 85

Komentarze (1)
Free ISO Burner
avatararrow
tele02 | 2013.11.28 23:56
4 Oceniam pozytywnieOceniam negatywnieZgłoś nadużycie
Program ten może pracować w 32-bitowych i 64-bitowych wersjach systemu Windows XP/2003/Vista/7/8.
Nie ma potrzeby instalacji, oprogramowanie można uruchomić bezpośrednio z nośnika USB .

pozdrawiam ...
Free ISO Burner 1.2