w
googluj

Dołącz do nas na:

facebook google+
Dodaj swój tematarrow
Więcej tematówarrow

Osób na forum: 79
Wszystkich postów: 899094
Wszystkich tematów: 125867

l r
~jumper: No tak, Google przeginają pałę. O co chodzi? Wystarczy poczytać w prasie komputerowej i nie tylko. Nie będę przglądał stron, które "ktoś" so... arrow
~Mistrz: Bardzo dobry benchmark do testowania naszej karty graficznej! Oferuje przepiękne animacje lasu jak i bdb obciąża kartę. POLECAM! arrow
Programów: 11618
Istniejemy od: 5168 dni
pl

DVDFab Passkey Lite 9.1.1.3


DVDFab Passkey Lite to uproszczone, dostępne bezpłatnie wydanie popularnego narzędzia do usuwania zabezpieczeń z płyt DVD i Blu-ray. Aplikacja radzi sobie z eliminowaniem najbardziej standardowych rodzajów zabezpieczeń, takich jak: CSS, CPPM, RC, RCE, APS, UOP, AACS V10, BD-Live. Dodatkową funkcją programu jest umożliwianie odtwarzania płyt obarczonymi mechanizmami CPRM czy ArccoS. Program pozwala także na oglądanie filmów posiadających limity regionalne.

Narzędzie wyróżnia się prostym w obsłudze, przyjaznym dla początkujących użytkowników interfejsem. Aplikacja rezyduje w zasobniku systemowym - z jego poziomu możemy wywołać funkcje zgrywania filmu (do obrazu ISO lub do postaci dokładnych kopii plików) bądź też otworzyć okno ustawień. Znajdziemy w nim opcje odpowiedzialne za wyświetlanie powiadomień, domyślny tryb I/O, wyświetlanie informacji o nośnikach oraz włączanie/wyłączanie obsługi poszczególnych zabezpieczeń.

Ważną cechą DVDFab Passkey Lite jest współpraca z zewnętrznym oprogramowaniem, służącym do odtwarzania, kopiowania i wypalania nośników. Wśród wspieranych narzędzi znajdziemy między innymi: PowerDVD, TotalMedia Theatre, WinDVD, Roxio, ImgBurn, CloneDVD, Nero, AVS Copy, DVD Shrink, VLC, DVDRanger oraz aplikacje z serii DVDFab (DVD Copy, DVD Ripper, Blu-ray Copy, Blu-ray Ripper, Blu-ray to DVD Converter).

Program jest dostępny na zasadach licencji freeware. Na oficjalnej stronie producenta znajdziemy krótki samouczek, który wprowadzi nas w obsługę poszczególnych funkcji narzędzia.

Ograniczenia!
Producent udostępnia również płatne edycje aplikacji. Pozwalają one na zdejmowanie zabezpieczeń AACS, V12+, BD+, BDAV, AVCREC z płyt Blu-ray oraz CPRM z płyt DVD. Dodatkowo w wydaniu Lite wyłączony jest moduł PathPlayer, odpowiedzialny za usuwanie zabezpieczeń ARccOS i RipGuard.

Spolszczenie!
Aplikacja jest dostępna w polskiej wersji. Spolszczenie interfejsu jest ustawiane automatycznie na podstawie preferencji językowych systemu operacyjnego - możemy je zastosować także ręcznie, z poziomu okna konfiguracyjnego.

Licencja: Freeware (darmowa)
System Operacyjny: Windows 2000/XP/Vista/7/8/10
Oceń program:
-/5

Ocena: 4.2 (11 głosów)

Strefa Download programu
DVDFab Passkey LiteDVDFab Passkey Lite 9.1.1.3
Wersja stabilna
10 MB | 2017-03-21

Ilość pobrań: 1302 | W tym miesiącu: 21 | W poprzednim miesiącu: 13

Komentarze (2)
DVDFab Passkey Lite
avatararrow
~CynterWojtek | 2015.12.09 17:47
3 Oceniam pozytywnieOceniam negatywnieZgłoś nadużycie
Passkey na pewno nie jest software-ową gwiazdą i nie spełni wszystkich naszych kaprysów, ale- jak napisał pj.seniorek- wykona zadowalająco to, do czego został stworzony. Nie będziemy zawiedzeni.
DVDFab Passkey Lite 8.2.5.5
avatararrow
~pj.seniorek | 2012.12.02 08:11
3 Oceniam pozytywnieOceniam negatywnieZgłoś nadużycie
Aplikacja spełnia swoje zadanie.
DVDFab Passkey Lite 8.0.8.1