w
googluj

Dołącz do nas na:

facebook google+
Dodaj swój tematarrow
Więcej tematówarrow

Osób na forum: 75
Wszystkich postów: 899094
Wszystkich tematów: 125867

l r
~jumper: No tak, Google przeginają pałę. O co chodzi? Wystarczy poczytać w prasie komputerowej i nie tylko. Nie będę przglądał stron, które "ktoś" so... arrow
~Mistrz: Bardzo dobry benchmark do testowania naszej karty graficznej! Oferuje przepiękne animacje lasu jak i bdb obciąża kartę. POLECAM! arrow
Programów: 11618
Istniejemy od: 5168 dni

BATExpert 1.9.1.14


BATExpert to niewielki i prosty w obsłudze program, który wyświetla przydatne informacje na temat baterii w laptopie. Aplikacja informuje o sprawności i procencie naładowania baterii, typie zastosowanego akumulatora, jego temperaturze, aktualnej pojemności, czasie pozostałym do rozładowania, liczbie dostępnych cykli ładowania, napięciu elektrycznym baterii, a także jej producencie, numerze seryjnym i dacie produkcji.

Obsługa programu sprowadza się do uruchomienia aplikacji, po czym możemy przeglądać wskaźniki dotyczące stopnia naładowania i kondycji baterii. Oprócz tego możliwe jest również wywołanie logu aplikacji (w notatniku) i zapisanie go w pliku tekstowym.

Interfejs graficzny programu to po prostu niewielkie okienko, które posiada dość estetyczne ikony i dzięki temu jest przyjemne w odbiorze. BATExpert jest prostym i darmowym programem do wizualizacji stanu baterii, z obsługą którego poradzi sobie nawet bardzo początkujący użytkownik komputera. Program ten uświadomi nas w szybki sposób czy bateria zasilająca nasz laptop czy netbook wymaga wymiany.

Uwaga!
Słowo lite w nazwie pliku narzędzia oznacza jedynie, że jest to wersja programu pozbawiona propozycji instalacji oprogramowania reklamowego.

Licencja: Freeware (darmowa)
System Operacyjny: Windows XP/Vista/7/8/10
Oceń program:
-/5

Ocena: 3.2 (9 głosów)

Strefa Download programu
BATExpert



BATExpert 1.9.1.14
Wersja stabilna
1.3 MB | 2017-03-05

Ilość pobrań: 1908 | W tym miesiącu: 31 | W poprzednim miesiącu: 29

Komentarze (0)
BATExpert