w
googluj

Dołącz do nas na:

facebook google+
Dodaj swój tematarrow
Więcej tematówarrow

Osób na forum: 293
Wszystkich postów: 899483
Wszystkich tematów: 125935

l r
~Arbi34: A jak wersją trial zresetować i mieć za darmo? Pytanie do "Czarny" lub do kogoś kto się zna. arrow
~BlazeDVD: "Cena aktualizacji programu do wersji Profesjonal to koszt około 240zł." Za co? arrow
Programów: 11700
Istniejemy od: 5198 dni

BATExpert 1.9.1.14


BATExpert to niewielki i prosty w obsłudze program, który wyświetla przydatne informacje na temat baterii w laptopie. Aplikacja informuje o sprawności i procencie naładowania baterii, typie zastosowanego akumulatora, jego temperaturze, aktualnej pojemności, czasie pozostałym do rozładowania, liczbie dostępnych cykli ładowania, napięciu elektrycznym baterii, a także jej producencie, numerze seryjnym i dacie produkcji.

Obsługa programu sprowadza się do uruchomienia aplikacji, po czym możemy przeglądać wskaźniki dotyczące stopnia naładowania i kondycji baterii. Oprócz tego możliwe jest również wywołanie logu aplikacji (w notatniku) i zapisanie go w pliku tekstowym.

Interfejs graficzny programu to po prostu niewielkie okienko, które posiada dość estetyczne ikony i dzięki temu jest przyjemne w odbiorze. BATExpert jest prostym i darmowym programem do wizualizacji stanu baterii, z obsługą którego poradzi sobie nawet bardzo początkujący użytkownik komputera. Program ten uświadomi nas w szybki sposób czy bateria zasilająca nasz laptop czy netbook wymaga wymiany.

Uwaga!
Słowo lite w nazwie pliku narzędzia oznacza jedynie, że jest to wersja programu pozbawiona propozycji instalacji oprogramowania reklamowego.

Licencja: Freeware (darmowa)
System Operacyjny: Windows XP/Vista/7/8/10
Oceń program:
-/5

Ocena: 3.2 (9 głosów)

Strefa Download programu
BATExpertBATExpert 1.9.1.14
Wersja stabilna
1.3 MB | 2017-03-05

Ilość pobrań: 1934 | W tym miesiącu: 23 | W poprzednim miesiącu: 34

Komentarze (0)
BATExpert