w
googluj
pl

QuickLyric 3.1


ico
QuickLyric jest aplikacją przeznaczoną na smartfony i tablety z systemem operacyjnym Android, która pozwala na błyskawiczne wyszukiwanie tekstów utworów muzycznych, a także ich przechowywanie do późniejszego wglądu w trybie offline, czyli bez połączenia z internetem. Ponadto program potrafi automatycznie rozpoznawać, jaka piosenka jest obecnie w urządzeniu odtwarzana i może sama dostarczyć jej tekst. Jednocześnie warto podkreślić, że QuickLyric to jedna z tych produkcji, które nie zawierają żadnych reklam i innych udziwnień (jak np. wyskakującego co rusz okienka z prośbą: "Jeśli podoba Ci się ta aplikacja, poświęć chwilę na jej ocenę w Google Play"), a po prostu dają użytkownikowi to, co mówią, że dają.

Pod względem przeglądania zapisanych tekstów mamy możliwość ich sortowania wedle artystów lub tytułów. Niepotrzebne można usunąć, również w sposób hurtowy, po zaznaczeniu wielu z nich. Pod względem przeglądania konkretnego tekstu, można go skopiować w całości lub w dowolnej, wybranej części. Jeśli zaś chodzi o opcję udostępnienia tekstu, to w tym przypadku - po wybraniu metody docelowej (np. notatnika) - zachowujemy link internetowy, czyli źródło, z którego ten tekst w rzeczywistości pochodzi.

Jeśli chodzi o wygląd QuickLyric, to oparto go na Material Design, projekcie wizualnym przygotowanym przez Google specjalnie dla Androida w wersji 5. Do naszej dyspozycji oddano wpływ na pewne jego parametry. Można zmienić kolorystykę paska akcji z domyślnej jasnej na ciemną, a do tego można aktywować funkcję trybu nocnego - co tu akurat oznacza, że zamiast domyślnego jasnego tła właściwej części interfejsu, będziemy mieć ciemne pomiędzy godz. 9 wieczór a 6 rano.

Uwaga!
Do poprawnego działania głównej funkcji QuickLyric, użytkownicy Spotify muszą włączyć "Status transmisji urządzenia" w ustawieniach Spotify, zaś użytkownicy Poweramp - opcję "Scrobbling".

Wymagania!
Android 4.0 i nowsze

Spolszczenie!
Język polski ustawiany jest automatycznie

Licencja: Freeware (darmowa)
Oceń program:
-/5

Ocena: 5 (1 głosów)

Strefa Download programu
QuickLyricQuickLyric dla Android
2017-08-13

Ilość pobrań: 67 | W tym miesiącu: 1 | W poprzednim miesiącu: 1

Komentarze (0)
QuickLyric