Odwiedzin profilu: 3682
userworm: @tele02 Drobna złośliwość, czy próbujesz mnie obrazić? :)) Zabrakło argumentów, wiec posuwasz się do tak niecnych chwytów? Zbyt płytkie to jest, musisz mocniej ;) Potwierdzasz w całej rozciągłości mój cytat z klasyka i wierz mi, że nie ukryjesz pod stertą demagogicznych wpisów swojej niewiedzy. Wystarczy tylko przeczytać cały przebieg naszego "dialogu", a człowiek inteligenty w lot złapie o co chodzi. Zapewne zaraz odpowiesz na mój komentarz (jakże może pozostać bez odpowiedzi (sic!) przecież tak nie może być ;) Tylko postaraj się bardziej ze złośliwościami... Z mojej strony temat zamknięty, tele02 do dzieła.
20.03.2015
Komentarz do:
PotPlayer
userworm: @tele02 Pozwolisz, że zacytuję klasyka? "Nikt nam nie powie, że czarne jest czarne, a białe jest białe". Trzymaj się dalej tej zasady ;) Koniec, kropka.
20.03.2015
Komentarz do:
PotPlayer
userworm: Znowu? Odpowiem tylko w ten sposób, bo inny nie ma sensu... [tele02 | 2015.01.14 10:29 Szkoda tylko że nie radzi sobie z rozdzielczością Full HD i 4K, oraz nie wspiera akceleracji sprzętowej GPU (technologii DXVA).] Bzdurna informacja wyssana z palca. Komentujący nie wie o czym pisze.
20.03.2015
Komentarz do:
PotPlayer
userworm: Ups... rozbawiłeś mnie :))) Sprytnie... cały czas unikasz tematu obsługi przez PotPlayer FullHD, 4K i DXVA, bo jest on bardzo, ale to bardzo dla ciebie niewygodny. Prosiłem wczoraj o to by... [Odpowiedź ma być konkretna i odnosząca się tylko do tego pytania. Brak odpowiedzi będzie równoznaczny z tym, że jesteś jednym ze "znaffcuf", którzy wszystko wiedzą i wszystkich chcą pouczać, a tak naprawdę nie mają pojęcia o czym piszą.] I co? Tak ciężko odpowiedzieć na jedno konkretne pytanie, które zostało zadane kilka razy? Zamiast tego rozmywasz temat, jak tylko możesz... to już nawet śmieszne nie jest. Do "historii" nie muszę zaglądać (zarówno komentarzy, jak również odtwarzacza), bo znam ten program od podszewki i wiem kiedy i jakie funkcje były w nim implementowane. Więc napiszę ci tak; program obsługuje (i na pewno obsługiwał w dniu 2015.01.14 10:29 , kiedy to raczyłeś zamieścić swój "fachowy" komentarz) DXVA, CUDA, Intel QuickSync, FulHD, 4K, również dla wideo HEVC. Kończąc już, tak na marginesie, bo nie zamierzam dalej z tobą polemizować, gdyż mija się to z celem ("ja o Niebie, a Ty o chlebie"). Żeby od innych wymagać szacunku najpierw należy im go okazać. "Krzyk" nie jest tego dowodem, wręcz przeciwnie. Szacunek można również okazać dla ludzi, którzy potrafią przyznać się do błędów... ty tego nie potrafisz. Przeczytaj Netykietę, to naprawdę nie boli, a na przyszłość może się przydać. Zapewniam, że da się krzyczeć przez tekst.
19.03.2015
Komentarz do:
PotPlayer
userworm: @tele02 To do mnie? A w jakim sensie i w jakim kontekście? Nie traktuj mnie jak gówniarza, bo nie wiesz kim jestem, a sądząc ze sposobu oraz treści przekazywanych przez ciebie informacji (w tym wystawiania sobie plusów zaraz po napisaniu każdego komentarza) mam zapewne syna starszego od ciebie. Na pewno nie jest to odpowiedź na moje wielokrotnie zadawane pytanie, a tylko przejaw zacietrzewienia i chęci postawienia na swoim. Nie interesuje mnie, że coś tam tłumaczyłeś i nie mam chęci nawet tego oglądać. Zostaw to sobie, a zapewne będzie to z pożytkiem dla ogółu. ========================================= Jak na razie migasz się od odpowiedzi na niewygodne pytanie. Zamiast tego stosujesz chwyt "polityczny" polegający na zmianie tematu i przykryciu swojej indolencji. Proszę więc po raz kolejny o konkretną odpowiedź na pytanie związane z twoim komentarzem... [tele02 | 2015.01.14 10:29 Szkoda tylko że nie radzi sobie z rozdzielczością Full HD i 4K, oraz nie wspiera akceleracji sprzętowej GPU (technologii DXVA).] Celowo mijasz się z prawdą, czy nie masz pojęcia o konfiguracji i możliwościach PotPlayer'a? Odpowiedź ma być konkretna i odnosząca się tylko do tego pytania. Brak odpowiedzi będzie równoznaczny z tym, że jesteś jednym ze znaffcuf, którzy wszystko wiedzą i wszystkich chcą pouczać, a tak naprawdę nie mają pojęcia o czym piszą. ========================================== I jeszcze jedno; przypominam ci po raz drugi: nie krzycz (nie PISZ WIELKIMI LITERAMI - jest to niegrzeczne i rozumiane jako krzyk wg netykiety), a krzyk oraz nadużywanie wykrzyknika jest oznaką niemocy i braku argumentów.
18.03.2015
Komentarz do:
PotPlayer
userworm: @tele02 Jestem zalogowany. Nie atakuję cię i nie mam takiego zamiaru, komentuję tylko to, co napisałeś. Wszak mam do tego prawo ;) Tak, tutaj jest miejsce na komentarze, a nie na tłumaczenia z translatora i nierozumienie tematu. W poprzednim moim komentarzu ze stycznia była nutka sarkazmu i gdybyś go przeczytał ze zrozumieniem, a nie zacietrzewieniem, to nie wstawiałbyś do komentarza litanii z translatora i skupiłbyś się na ważnych funkcjach programu, które mogą być przydatne dla innych użytkowników. W dalszym ciągu oczekuję odpowiedzi na moje dwukrotnie zadane pytanie odnoszące się do twojej wypowiedzi. [Szkoda tylko że nie radzi sobie z rozdzielczością Full HD i 4K, oraz nie wspiera akceleracji sprzętowej GPU (technologii DXVA).] Tak, wiem, co wyraźnie napisałeś na końcu swojego poprzedniego komentarza. Umiem czytać ze zrozumieniem. Jeśli ktoś ośmieli się mieć inne zdanie od ciebie, to w kolejnym komentarzu zaraz z KRZYKIEM nakazujesz czytać ze zrozumieniem sam jednak tego nie robiąc. To samo lub podobnie pisałeś o KMP, LA, WMP z Shark007. Każdy odtwarzacz ma swoje wady i zalety. Każdy użytkownik może używać jakiego tylko chce odtwarzacza. Natomiast komentowanie programu powinno być rzetelne i odzwierciedlać jego stan faktyczny i funkcjonalność, a nie czyjeś widzimisię. To tyle, przeczytaj jeszcze raz ze zrozumieniem wszystkie moje dotychczasowe komentarze i bez urazy ;)
14.02.2015
Komentarz do:
PotPlayer
userworm: Jako, że mój poprzedni komentarz został ucięty na "odtwarza pliki zapakowane d" muszę go dokończyć ;) Tak więc jest to dalsza część odpowiedzi na komentarz tele02 ...odtwarza pliki zapakowane do archiwów i wiele więcej. I jeszcze jedno; poprzednio napisałeś... [Szkoda tylko że nie radzi sobie z rozdzielczością Full HD i 4K, oraz nie wspiera akceleracji sprzętowej GPU (technologii DXVA).] a ja zadałem ci pytanie... [Celowo rozmijasz się z prawdą, czy nie potrafisz korzystać z tego odtwarzacza?] Nie uzyskałem odpowiedzi. Sprawa jest niewygodna, czy wprowadzasz świadomie ludzi w błąd? Czasem "wpadam" w komentarzach do różnych programów na twoje wpisy. Ostatnio przy The KMPlayer znalazłem coś takiego: [Polecam, jednak jak każdy program "wymaga umiejętnej konfiguracji"'The KMPlayer' > posiada kodeki zawarte w programie, podobnie jak polskiego autorskiego 'Daum PotPlayer '.] Ty tak naprawdę na poważnie? "Polskiego autorskiego"? A gdzie jest tak napisane? Z tego co wiem, to PotPlayer jest Koreański (autor Kang Young-Huee), natomiast polskie pliki językowe oraz wersje portable przygotowywane są na potplayer.pl. Jedyne z czym się mogę zgodzić jest to, że posiada wbudowane kodeki zarówno wersja instalacyjna, jak i portable. Z takim zastrzeżeniem, że portable posiada pakiet OpenCodec, a w wersji instalacyjnej trzeba go pobrać i zainstalować pod koniec instalacji głównej (w wielu przypadkach zależy od tego, czy będzie odtwarzane audio, czy nie).
14.02.2015
Komentarz do:
PotPlayer
avatararrow

userworm

Wypowiedzi na stronie: 7
Wypowiedzi na forum: 0
Dołączenie: 14.02.2015
Miejscowość:
Pochwały: 0
Status: Aktywny

Programosowy dziennik zdarzeń
userworm dodał(a) komentarz do programu PotPlayer
userworm dodał(a) komentarz do programu PotPlayer
userworm dodał(a) komentarz do programu PotPlayer
userworm dodał(a) komentarz do programu PotPlayer
userworm ocenił(a) program PotPlayer