w
googluj

Dołącz do nas na:

facebook google+
Dodaj swój tematarrow
Więcej tematówarrow

Osób na forum: 174
Wszystkich postów: 895622
Wszystkich tematów: 125070

l r
~Ryszard44: Witam. Program rzeczywiście bardzo dobry. Można w nim stworzyć internetową galerię zdjęć (miniatury i oryginały), ale jest pewne ale. Teraz ... arrow
~Czarek: Ja używam Microsoft Security Essentials i jest git ! arrow
Programów: 11176
Istniejemy od: 4926 dni

Windows 7 USB/DVD Download Tool 1.0.30.0


Windows 7 USB/DVD Download Tool to niewielki, bezpłatny program do tworzenia bootowalnego pendrive'a USB dla Windows 7 i Windows 8 oraz Windows Server 2012. Za pomocą aplikacji w łatwy sposób skopiujemy obraz w formacie ISO do postaci bootowalnej płyty DVD lub pamięci USB. Program jest przeznaczony w szczególności dla osób, które zakupiły system operacyjny za pośrednictwem sklepu Microsoft Store.

Narzędzie posiada minimalistyczny i przyjazny interfejs użytkownika. Tworzenie nowego nośnika składa się z kilku następujących po sobie kroków. Na początku pracy z programem wczytujemy pobrany obraz w formacie ISO (otwieramy go za pomocą standardowego okna dialogowego). W dalszej kolejności wybieramy docelowy typ nośnika oraz wskazujemy literę napędu. Po naciśnięciu na przycisk "Begin copying" lub "Begin burning" rozpocznie się przenoszenie/nagrywanie danych

Windows 7 USB/DVD Download Tool jest rozpowszechniany bezpłatnie. W przypadku jakichkolwiek problemów z obsługą narzędzia, warto zapoznać się z instrukcją dostępną na oficjalnej stronie projektu.

Uwaga!
Program mimo jednoznacznej nazwy, współpracuje również z obrazami nośników zawierających systemy Windows 8 oraz Windows Server 2012. Instrukcję pobierania znajdziemy na stronach Microsoftu.

Wymagania!
Program do poprawnego funkcjonowania wymaga pakietu .NET Framework w wersji 2.0 lub wyższej. W systemie Windows XP niezbędny jest również komponent Microsoft Image Mastering API w wersji 2.0.

Licencja: Freeware (darmowa)
System Operacyjny: Windows XP/Vista/7/8/10
Oceń program:
-/5

Ocena: 4.4 (10 głosów)

Strefa Download programu
Windows 7 USB/DVD Download ToolWindows 7 USB/DVD Download Tool 1.0.30.0
Wersja stabilna
2.6 MB | 2013-03-09

Ilość pobrań: 32175 | W tym miesiącu: 447 | W poprzednim miesiącu: 575

Komentarze (0)
Windows 7 USB/DVD Download Tool