w
googluj

Dołącz do nas na:

facebook google+
Dodaj swój tematarrow
Więcej tematówarrow

Osób na forum: 274
Wszystkich postów: 898705
Wszystkich tematów: 125779

l r
~Mysiupysiu: a mnie się wydaje, że MSE jest aktualnie całkiem dobrym antywirusem. Można mu zaufać. Jest darmowy i dobrze zintegrowany z systemem. arrow
~DimmerNickel: Jeśli ktoś gra w CS:GO to odradzam używania tego programu bo przez niego wyskakuje ciągle błąd z połączeniem VAC i przez ten program są nie ... arrow
Programów: 11472
Istniejemy od: 5138 dni

WinAPE 2.0 Beta 1


WinAPE to emulator komputerów firmy Amstrad (całej gamy CPC), które swoje czasy świetności przeżywały w latach osiemdziesiątych. Aplikacja kierowana jest przede wszystkim do graczy, głównie z uwagi na udostępniane przez producenta ROM-y z grami do pobrania, których jest łącznie kilkanaście. Niestety pliki te nie są dostępne od razu po instalacji; należy je osobno pobrać ze strony, jednak nie będzie to duży kłopot, a sama integracja z programem sprowadza się wyłącznie do uruchomienia odpowiedniego ROM-u, po wybraniu go z eksploratora.

Obsługa całego programu również nie będzie wyzwaniem dla osób, które korzystały wcześniej z jakichkolwiek innych emulatorów: interfejs tego typu programów tworzony jest konsekwentnie zgodnie z pewnymi niepisanymi zasadami i również w tym przypadku możemy tego doświadczyć. Znakomita większość funkcji znajduje się w prostych, rozwijanych listach w górnej części okna, a część z nich można również obsługiwać skrótami klawiaturowymi.

Warto zwrócić uwagę na istotniejsze cechy funkcjonalności aplikacji, takie jak obsługę obrazów dysków DSK, EDSK, ARC oraz DSC, a także plików ZIP, ARJ, JAR, CAB, BH, GZ, Z, LHA, ARC, TAR, ZOO oraz UUE. Program daje użytkownikowi możliwość modyfikowania ustawień „na bieżąco”, bez konieczności zatrzymywania emulatora. Wygodna będzie również opcja mapowania klawiszy klawiatury, dzięki czemu możliwe będzie samodzielne stworzenie odpowiedniego dla konkretnych potrzeb wzorca odpowiadającego fizycznym przyciskom znanym z komputerów Amstrad.

Uwaga!
Po rozpakowaniu pliku archiwum, program nie wymaga instalacji.

Licencja: Freeware (darmowa)
System Operacyjny: Windows XP/Vista/7/8/10
Oceń program:
-/5

Ocena: 4.8 (4 głosów)

Strefa Download programu
WinAPEWinAPE 2.0 Beta 1
Wersja rozwojowa
4.24 MB | 2015-12-12

Ilość pobrań: 18 | W tym miesiącu: 1 | W poprzednim miesiącu: 0

Komentarze (0)
WinAPE