w
googluj

Dołącz do nas na:

facebook google+
Dodaj swój tematarrow
Więcej tematówarrow

Osób na forum: 298
Wszystkich postów: 898650
Wszystkich tematów: 125768

l r
~Mysiupysiu: a mnie się wydaje, że MSE jest aktualnie całkiem dobrym antywirusem. Można mu zaufać. Jest darmowy i dobrze zintegrowany z systemem. arrow
~DimmerNickel: Jeśli ktoś gra w CS:GO to odradzam używania tego programu bo przez niego wyskakuje ciągle błąd z połączeniem VAC i przez ten program są nie ... arrow
Programów: 11472
Istniejemy od: 5134 dni

webXpace File Renamer 1.2.4.3


webXpace File Renamer to z pozoru niewielka aplikacja, która kryje w sobie duży potencjał na polu grupowych zmian w nazwach plików i folderów. Narzędzie to wyposażone zostało bowiem w takie opcje, że ich odpowiednie kombinacje zaspokoją potrzeby wszystkich wymagających użytkowników komputera.

Program oferuje liczne możliwości w grupowej zmianie nazw plików. Możemy na przykład zamieniać tylko część nazw, dodawać kolejne numery, zamieniać daty oraz atrybuty poszczególnych dokumentów. Na uwagę zasługuje nieskończona historia programu, dzięki czemu w dowolnym momencie użytkownik może dowolną ilość razy cofnąć wprowadzone zmiany, przez co użytkowanie programu nie niesie za sobą ryzyka utraty ważnych tytułów i nazw plików.

Sama obsługa programu nie powinna przysporzyć nikomu większych trudności. Odpowiednie funkcje zostały logicznie rozmieszczone, a w razie czego, na użytkownika czeka dobrze przygotowany dział pomocy dostępny bezpośrednio z poziomu programu.

Aby zająć się zmianą nazw plików oraz folderów należy najpierw wskazać programowi, którymi dokumentami ma się zająć. Ta czynność może zostać wykonana na kilka sposobów. Przede wszystkim można wykorzystać wbudowany minikreator, który pozwoli na wskazanie kolejnych pozycji. Druga możliwość, to wykorzystanie obsługiwanej przez program metody "przeciągnij i upuść". Ostatnia opcja to skorzystanie z menu kontekstowego, które pojawi się po kliknięciu na dowolnym pliku (aby po raz pierwszy z tej opcji skorzystać, należy ją aktywować z menu w programie).

Uwaga!
Po rozpakowaniu archiwum, program nie wymaga instalacji.

Licencja: Freeware (darmowa)
System Operacyjny: Windows 98/Me/NT/2000/XP/Vista/7/8/10
Oceń program:
-/5

Ocena: 4 (1 głosów)

Strefa Download programu
webXpace File RenamerwebXpace File Renamer 1.2.4.3
Wersja stabilna
0.76 MB | 2014-08-18

Ilość pobrań: 53 | W tym miesiącu: 1 | W poprzednim miesiącu: 0

Komentarze (0)
webXpace File Renamer