w
googluj

VSDC Free Audio Converter 1.6.5.352


VSDC Free Audio Converter to niewielka, bardzo łatwa w użyciu, szybka i skuteczna aplikacja, która za pomocą kilku kliknięć przekonwertuje pliki dźwiękowe na jeden z wybranych formatów: MP3, WAV, WMA, AAC, M4A, AMR, OGG, lub AIFF. Przyciski odpowiadające za poszczególne rozszerzenia rozlokowano w górnej części głównego okna, w zakładce „Formats” – wystarczy jeden z nich zaznaczyć. W karcie „Files” możemy otworzyć plik lub folder, uzupełnić tagi (wykonawca, album, tytuł, gatunek, rok produkcji itp.), przejrzeć techniczne informacje o pliku, a także rozpocząć konwersję (co można również zrobić z poziomu zakładki „Conversion”, gdzie wyświetlane są dodatkowo dane typu ścieżka czy długość utworu). Poniżej omawianego panelu wybieramy lokalizację nowo powstałych plików i profil audio (tj. bitrate, częstotliwość itp. – można tworzyć własne profile).

Jeszcze niżej znajduje się lista utworów, czyli to co nas najbardziej interesuje – tu możemy zaznaczyć te, które chcemy skopiować i przekonwertować. Pod listą mieści się panel z przyciskami dodawania i usuwania plików i folderów, a także do pobierania piosenek z Internetu. Na samym dole zaimplementowano kompaktowy odtwarzacz muzyki z funkcją wycinania zaznaczonych fragmentów.

VSDC Free Audio Converter działa bardzo szybko – warto przy tym wspomnieć, że wspiera wielordzeniową architekturę procesorów, a także praktycznie wszystkie rodzaje napędów. Schemat kolorystyczny interfejsu można zmienić w "Options" w prawym górnym rogu (są 4 do wyboru).
Licencja: Freeware (darmowa)
System Operacyjny: Windows 98/Me/NT/2000/XP/Vista/7/8/10
Oceń program:
-/5

Ocena: 2.5 (2 głosów)

Strefa Download programu
VSDC Free Audio ConverterVSDC Free Audio Converter 1.6.5.352
Wersja stabilna
18.2 MB | 2016-07-28

Ilość pobrań: 181 | W tym miesiącu: 2 | W poprzednim miesiącu: 4

Komentarze (1)
VSDC Free Audio Converter
avatararrow
~rs | 2014.03.20 10:28
0 Oceniam pozytywnieOceniam negatywnieZgłoś nadużycie
Po trzykrotnym uzyciu opcji konwertowania na plik odczytywalny typu avi, wmv program wylącza tą funkcje konwersji co sprawia ze staje sie on jako darmowy- zupelnie bezużyteczny.
VSDC Free Audio Converter 1.6.3.340