w
googluj
pl

Volleyball Manager 2014 1.40


Volleyball Manager 2014 to ponadprzeciętnie rozbudowany menadżer rozgrywek w piłkę siatkową. Sport ten zdobywa sobie w Polsce coraz większą popularność za sprawą sporych sukcesów reprezentacji Polski w tym sporcie. Tym bardziej powinien cieszyć fakt, iż opisywana produkcja jest dziełem Polaków, do tego dostępna do pobrania całkowicie za darmo.

Zarządzanie zespołem jest wykonane w całości w oparciu o najlepsze wzorce z najlepszego menadżera piłkarskiego, czyli Football Manager. Przynależność klubowa zawodników wraz poprawkami do silnika meczowego i kontraktowego są stale aktualizowane wraz z nadejściem nowych sezonów.

Oprawa gry to podstawowe plansze 2D wraz z oceanem tekstu i statystyk traktujących o siatkówce. Wysoki stopień skomplikowania produkcji wymaga od gracza wielu godzin spędzonych na poznawaniu niuansów zarządzania i prowadzenia drużyny od strony marketingowej, promotorskiej, czy trenerskiej, więc entuzjaści analizowania spotkań będą wniebowzięci.

W grze znajdziemy między innymi ponad 11 tysięcy prawdziwych zawodników, blisko tysiąc klubów w 77 ligach z całego świata oraz 10 typów rozgrywek reprezentacyjnych: mistrzostwa pięciu kontynentów, Mistrzostwa Świata, Puchar Świata, Turniej Olimpijski, Liga Światowa, Liga Europejska, wszystkie wyposażone w systemy eliminacji.

Volleyball Manager 2014 to pozycja obowiązkowa dla fanów rozkładania statystyk na czynniki pierwsze i realistycznego podejścia do kompletnego zarządzania drużną. Na swoim polu jest to tytuł praktycznie bezkonkurencyjny, ponieważ jak dotąd nie powstał dla niego godny konkurent. Wierna społeczność gry dostarcza od wielu lat znaczące usprawnienia zabawy, powodując, że jest to tytuł wyjątkowo szczegółowo dopracowany.

PEGI:

Uwaga!
• Nowe bazy danych są wypuszczane cyklicznie i dostępne za darmo na forum gry pod adresem http://www.volleyballmanager.y0.pl

Licencja: Freeware (darmowa)
System Operacyjny: Windows Me/NT/2000/XP/Vista/7/8/10
Oceń program:
-/5

Ocena: 4.3 (8 głosów)

Strefa Download programu
Volleyball Manager 2014Volleyball Manager 2014 1.40
Wersja stabilna
5.85 MB | 2015-01-11

Ilość pobrań: 1280 | W tym miesiącu: 11 | W poprzednim miesiącu: 14

Komentarze (1)
Volleyball Manager 2014
avatararrow
~Mateusz2018 | 2015.02.20 15:31
2 Oceniam pozytywnieOceniam negatywnieZgłoś nadużycie
Niestety ale często do zakończenia gry zmusza nas błąd o przekroczeniu indekeu przez jakiś parametr
Volleyball Manager 2014 1.40