w
googluj

TAGAP 2 1.6


TAGAP 2 – to druga cześć świetnej strzelanki z elementami platformowymi. Wcielamy się w genetycznie zmodyfikowanego pingwina-żołnierza, a naszym zdaniem jest znowu uratować świat przed czarnym charakterem. Gra posiada piękną oprawę graficzną, świetne sterowanie i szalenie wciągający klimat. Za jej stworzenie odpowiedzialne jest dwuosobowe studio Penguin Dewelopment Team.

Deweloper przygotował dla graczy kampanię fabularną, którą możemy przechodzić samotnie bądź w kooperacji ze znajomym na jednym komputerze. Fabuła opowiadana jest przy pomocy prostych filmików, które oglądamy pomiędzy poziomami. Jeżeli ktoś nie chce przeżywać razem z bohaterem tej pokrętnej historii, może spokojnie ją przewijać. Do gry dołączona jest instrukcja w formie PDF. Znajdziemy tam informacje o wszystkich mechanikach rozgrywki oraz przydatne rady.

Naszym przeciwnikiem jest Generał Primo, którego armia zombie pingwinów, rockhopperów (czyli zwykłych żołnierzy) oraz pingwinów-terminatorów ma przeprowadzić Drugą Pingwinią Apokalipsę. Do jej zatrzymania otrzymujemy cały arsenał różnorodnych broni. Znajdziemy w nim m.in. uzi, shotgun’a, plasmagun’a, karabin EMP (świetny przeciw zmechanizowanym przeciwnikom), miotacz ognia, wyrzutnię rakiet i wiele, wiele innych. Na mapach porozmieszczane są punkty, w których możemy się uleczyć, doładować amunicję czy wziąć lek zwiększający nasze możliwości. Znajdziemy nawet drony bojowe, które pomogą nam w walce. O wszystkich nowinkach informować nas będzie zielony ekran zwany „InfoComps”, więc nie zgubimy się w tym bogactwie możliwości.

Mapy w Tagap 2 są niezbyt wielkie, ale za to pełne przeciwników, platform, maszyn i rzeczy, które wymieniłem powyżej. Jest tego naprawdę dużo. Czasami trafimy nawet na proste zagadki logiczne, które będą wymagały od nas używania przycisków, przekładni oraz wind.

Pod względem audiowizualnym gra prezentuje się fenomenalnie. Grafika utrzymana jest w kreskówkowym stylu, co nie zwolniło twórców od zachowania dużej dbałości o detale. Widać to zwłaszcza, kiedy przyjrzymy się urządzeniom elektronicznym. Muzyka stoi na równie wysokim poziomie i dzięki temu potrafi bardzo skutecznie umilić rozgrywkę.

PEGI:

Licencja: Freeware (darmowa)
System Operacyjny: Windows XP/Vista/7
Oceń program:
-/5

Ocena: 4.5 (4 głosów)

Strefa Download programu
TAGAP 2TAGAP 2 1.6
Wersja stabilna
207.44 MB | 2016-04-02

Ilość pobrań: 126 | W tym miesiącu: 4 | W poprzednim miesiącu: 4

Komentarze (0)
TAGAP 2