w
googluj

Dołącz do nas na:

facebook google+
Dodaj swój tematarrow
Więcej tematówarrow

Osób na forum: 362
Wszystkich postów: 899103
Wszystkich tematów: 125869

l r
~jumper: No tak, Google przeginają pałę. O co chodzi? Wystarczy poczytać w prasie komputerowej i nie tylko. Nie będę przglądał stron, które "ktoś" so... arrow
~Mistrz: Bardzo dobry benchmark do testowania naszej karty graficznej! Oferuje przepiękne animacje lasu jak i bdb obciąża kartę. POLECAM! arrow
Programów: 11618
Istniejemy od: 5168 dni
pl

SRT 1.4


SRT to niewielkie, szybkie, polskojęzyczne narzędzie do konwersji napisów do formatu SRT - jest on wspierany przez zdecydowaną większość stacjonarnych odtwarzaczy multimedialnych. Program obsługuje kilka najbardziej typowych szablonów, różniących się sposobem zapisywania partii dialogowych i narracyjnych (Micro DVD, MPL2, TMPlayer). Ciekawe funkcje aplikacji to również automatyczne obliczanie czasu wyświetlania na podstawie długości linii oraz pobieranie informacji o liczbie klatek na sekundę (FPS) z plików AVI.

Obsługa programu nie sprawi problemów nawet zupełnym nowicjuszom. Po uruchomieniu aplikacji wystarczy wczytać napisy lub film oraz w razie potrzeby dostosować dodatkowe opcje konfiguracyjne. Narzędzie pozwala na usuwanie tagów, wybranie domyślnej strony kodowej (Windows 1250, ISO 8859-2 lub ASCII) czy bezobsługowe dopasowywanie nazwy pliku do filmu. Aby umieścić skonwertowane napisy na dysku, wystarczy wybrać odpowiednią opcję z menu "Zapisz".

Aplikacja jest dostępna bezpłatnie na zasadach licencji freeware - może być wykorzystywana zarówno w zastosowaniach niekomercyjnych jak i komercyjnych. Narzędzie nie wymaga instalacji w systemie operacyjnym. Wystarczy rozpakować archiwum w formacie ZIP w dowolnym folderze na dysku twardym lub na zewnętrznym nośniku danych, a następnie uruchomić plik wykonywalny. Całość zajmuje zaledwie kilkanaście kilobajtów.
Licencja: Freeware (darmowa)
System Operacyjny: Windows NT/2000/XP/Vista/7/8/10
Oceń program:
-/5

Ocena: 4 (1 głosów)

Strefa Download programu
SRTSRT 1.4
Wersja stabilna
0.02 MB | 2013-02-15

Ilość pobrań: 8702 | W tym miesiącu: 63 | W poprzednim miesiącu: 90

Komentarze (0)
SRT