w
googluj

Dołącz do nas na:

facebook google+
Dodaj swój tematarrow
Więcej tematówarrow

Osób na forum: 287
Wszystkich postów: 900363
Wszystkich tematów: 126159

l r
~: Sofcik jest wporzo. Mam XPsp2 i generalnie... nie narzekam. No... może aktualizacje są opieszałe i nie zawsze się ładują. Ale, przecież Como... arrow
~RhumZeiss: Program dobrze łączy zdjęcia w panoramy, nawet kiedy zakładka jest mała. Dwa dni temu zrobiłem nim cztery panoramy. Natomiast mam problem... arrow
Programów: 11820
Istniejemy od: 5284 dni
pl

SRT 1.4


SRT to niewielkie, szybkie, polskojęzyczne narzędzie do konwersji napisów do formatu SRT - jest on wspierany przez zdecydowaną większość stacjonarnych odtwarzaczy multimedialnych. Program obsługuje kilka najbardziej typowych szablonów, różniących się sposobem zapisywania partii dialogowych i narracyjnych (Micro DVD, MPL2, TMPlayer). Ciekawe funkcje aplikacji to również automatyczne obliczanie czasu wyświetlania na podstawie długości linii oraz pobieranie informacji o liczbie klatek na sekundę (FPS) z plików AVI.

Obsługa programu nie sprawi problemów nawet zupełnym nowicjuszom. Po uruchomieniu aplikacji wystarczy wczytać napisy lub film oraz w razie potrzeby dostosować dodatkowe opcje konfiguracyjne. Narzędzie pozwala na usuwanie tagów, wybranie domyślnej strony kodowej (Windows 1250, ISO 8859-2 lub ASCII) czy bezobsługowe dopasowywanie nazwy pliku do filmu. Aby umieścić skonwertowane napisy na dysku, wystarczy wybrać odpowiednią opcję z menu "Zapisz".

Aplikacja jest dostępna bezpłatnie na zasadach licencji freeware - może być wykorzystywana zarówno w zastosowaniach niekomercyjnych jak i komercyjnych. Narzędzie nie wymaga instalacji w systemie operacyjnym. Wystarczy rozpakować archiwum w formacie ZIP w dowolnym folderze na dysku twardym lub na zewnętrznym nośniku danych, a następnie uruchomić plik wykonywalny. Całość zajmuje zaledwie kilkanaście kilobajtów.
Licencja: Freeware (darmowa)
System Operacyjny: Windows NT/2000/XP/Vista/7/8/10
Oceń program:
-/5

Ocena: 4 (1 głosów)

Strefa Download programu
SRTSRT 1.4
Wersja stabilna
0.02 MB | 2013-02-15

Ilość pobrań: 8923 | W tym miesiącu: 37 | W poprzednim miesiącu: 44

Komentarze (0)
SRT