w
googluj

Dołącz do nas na:

facebook google+
Dodaj swój tematarrow
Więcej tematówarrow

Osób na forum: 176
Wszystkich postów: 873715
Wszystkich tematów: 120029

l r
~Jezus: @jujuju Jak coś ci nie pasuje, to kup sobie perkusję, instrumenty szarpane i jakieś syntezatory. FL studio jest naprawdę dobre, trzeba ty... arrow
~Tester: Naprawdę jeden z najlepszych programów jakie udało mi się do tej pory spotkać (a trochę się przez moje ręce ich przewinęło). Usuwa nie tylko... arrow
Osób online: 84
Programów: 5894
Istniejemy od: 4093 dni
pl

Screenpresso Portable 1.5.0.9


Screenpresso Portable to darmowa aplikacja w przenośnej wersji, służąca do tworzenia zrzutów ekranu oraz nagrywania tego co dzieje się na pulpicie systemu Windows. Utworzone zrzuty możemy poddać obróbce graficznej, a następnie zapisać do jednego z kilku formatów (PNG, JPG, GIF, BMP).

Program Screenpresso pozwala na przechwycenie obrazu z całego ekranu lub jego części. Podczas wyboru interesującego nas obszaru, w rogu ekranu widoczna jest lupa umożliwiająca jego precyzyjne zaznaczanie. Screenpresso dzięki intuicyjnemu interfejsowi jest bardzo wygodny i prosty w obsłudze.

Obróbkę zdjęć ułatwia szereg gotowych narzędzi. Zgrywanie materiałów z programu możliwe jest dzięki wygodnemu mechanizmowi „przeciągnij i upuść”. Z pomocą programu możemy udostępnić nasze pliki w popularnych serwisów takich jak Gmail, YouTube, Facebook oraz na serwer FTP. Po uruchomieniu w zasobniku systemowym widnieje ikona aplikacji. Program nie wymaga instalacji.

Uwaga!
Uruchamiamy Screenpresso.exe, a następnie wybieramy bezpośredniego używania bez instalacji.

Licencja: Freeware (darmowa)
System Operacyjny: Windows XP/Vista/7/8/8.1
Oceń program:
-/5

Ocena: 5 (3 głosów)

Strefa Download programu
Screenpresso PortableScreenpresso Portable 1.5.0.9
Wersja stabilna
9.78 MB | 2014-04-08
przejdź Wersja instalacyjna Screenpresso

Ilość pobrań: 828 | W tym miesiącu: 19 | W poprzednim miesiącu: 44

Komentarze (0)
Screenpresso Portable