w
googluj
Dodaj swój tematarrow
Więcej tematówarrow

Osób na forum: 337
Wszystkich postów: 857518
Wszystkich tematów: 113605

l r
~jakub: Jeżeli ktoś twierdzi, że Corel można opanować w ciągu kilku dni i że jest banalny w obsłudze to nie wie co mówi. Ja wiem bo bawiłem się prze... arrow
~Tom: Bardzo dobry program. Odczytuje nawet hasła programów z partycji innej niż systemowa. Polecam. arrow
l r
arrowCzy polska reprezentacja wyjdzie z grupy w turnieju Euro 2012?

głosuj
Osób online: 147
Programów: 3942
Istniejemy od: 3403 dni

Removes Hotfix Backup 2.1.6


ico
Removes Hotfix Backup program za pomocą którego możemy usunąć wszystkie pliki kopii zapasowych, pozostałych po aktualizacji systemu. Po zainstalowaniu aktualizacji z witryny Windows Update, foldery kopii zapasowej są tworzone dla plików, które zostały zastąpione w trakcie aktualizacji. Tworzone są po to, aby można było odinstalować poszczególne Hotfixy, jeżeli powodują problemy z działaniem systemu. Jeśli system działa stabilnie i nie ma potrzeby odinstalowania poprawki, wtedy można bezpiecznie usunąć kopię zapasową plików, aby zwolnić miejsce na dysku.
Removes Hotfix Backup usunie pliki kopii zapasowych, oraz usuwa z rejestru wpisy dotyczące tych pozycji w Dodaj / Usuń programy.
Program nie wymaga instalacji.
edycja
Licencja: Freeware (darmowa)
System Operacyjny: Windows 2000/XP
Oceń program:
-/5

Ocena: 4.3 (4 głosów)

Strefa Download programu
Removes Hotfix Backup



Removes Hotfix Backup 2.1.6
Wersja 32-bitowa
0.02 MB | 2009-01-18

Ilość pobrań: 1064 | W tym miesiącu: 28 | W poprzednim miesiącu: 23

Komentarze (1)
Removes Hotfix Backup
avatararrow
~kglibow | 2009.10.16 14:18
0 Oceniam pozytywnieOceniam negatywnieZgłoś nadużycie
mały fajny programik. Coś usuwa i nic nie psuje. Sama frajda.