w
googluj

Dołącz do nas na:

facebook google+
Dodaj swój tematarrow
Więcej tematówarrow

Osób na forum: 255
Wszystkich postów: 878045
Wszystkich tematów: 120870

l r
~Mac: Czy ta przeglądarka obsługuje pliki RAW/NEF? A jeśli nie to może ktoś zna bardzo lekki program, który ma taką możliwość, bo moja mama ma sta... arrow
~bagi: A mnie trochę zawiódł. Windows 7 i 8 niby można wrzucić razem na jednego pendrive'a, ale to ściema. Program wrzuca obie te instalki do jedne... arrow
Programów: 6839
Istniejemy od: 4228 dni

PhraseExpress 10.5.16.0


PhraseExpress jest małym programem niezwykle usprawniającym korzystanie z komputera. Z jego pomocą zdefiniujemy makra pozwalające na szybki dostęp do wybranych aplikacji, stron internetowych bądź wstawimy często używane teksty, które wcześniej sami zdefiniujemy.

Nazwa programu PhraseExpress sugeruje, że aplikacja pozwala przede wszystkim na szybkie wstawianie fraz często używanych w tworzonych przez nas tekstach. W programie znajdziemy już najczęściej używane teksty, jednak z racji tego, że aplikacja nie występuje w wersji polskiej, zwroty te będą angielskie. Należą do nich powitania, takie jak "Dear Sir or Madam", najbardziej znane cytaty, itp. Oczywiście możemy dodawać własne zwroty, które często używamy.

Funkcjonalność programu jednak na tym się nie kończy. PhraseExress umożliwia tworzenie własnych makr, takich jak otwieranie wybranej aplikacji, strony internetowej, tworzenie dokumentu ze zdefiniowanym wzorcem, z którego często korzystamy, itp. Dalej znajdziemy opcję zliczania ilości znaków w zaznaczonym przez nas tekście, zmienianie zaznaczonego tekstu na pisany wielkimi literami lub małymi literami i wiele innych pozwalających na zdecydowanie szybszą pracę z systemem.

Do PhraseExpress możemy dodawać własne makra i zwroty, definiować nowe wzorce dokumentów, a każdy z nich możemy uruchomić przez wejście w menu kontekstowe ikony schowanej w zasobniku systemowym i znalezienie odpowiedniej opcji bądź skorzystanie ze zdefiniowanego przez nas skrótu klawiszowego. Dostosowanie narzędzia do własnych potrzeb zajmie trochę czasu, ale gdy już tego dokonamy, praca z komputerem zdecydowanie przyspieszy, a stracony czas z pewnością się zwróci.
Licencja: Freeware (darmowa)
System Operacyjny: Windows XP/Vista/7/8/8.1
Oceń program:
-/5

Ocena: 4.5 (2 głosów)

Strefa Download programu
PhraseExpressPhraseExpress 10.5.16.0
Wersja stabilna
13.43 MB | 2014-08-06

Ilość pobrań: 381 | W tym miesiącu: 3 | W poprzednim miesiącu: 4

Komentarze (1)
PhraseExpress
avatararrow
~Rita | 2011.07.26 22:27
0 Oceniam pozytywnieOceniam negatywnieZgłoś nadużycie
Może być to ciekawy program, czekam na komentarze.