w
googluj

Dołącz do nas na:

facebook google+
Dodaj swój tematarrow
Więcej tematówarrow

Osób na forum: 192
Wszystkich postów: 900549
Wszystkich tematów: 126206

l r
~kuśka: Tnie wszystko jak brzytwa ! Nikt lepszego nie wymyślił i nie wymyśli ... arrow
~AAA: To rzeczywiście bardzo dobry program, szczerze wart polecenia. Przy tak wysokiej ocenie być może niestosowne jest wspominać o innym, nieco l... arrow
Programów: 11898
Istniejemy od: 5311 dni

Mouse Recorder Premium 1.0.51


Mouse Recorder Premium – program do nagrywania akcji wykonywanych przy pomocy myszy i klawiatury, który pozwala je później odtwarzać, by zreprodukować odpowiednie działania, a tym samym wykonać zarejestrowane makra. Aplikacja cechuje się dobrze działającymi algorytmami, które rozpoznają wykonywane przez użytkownika czynności, włącznie z rozpoznawaniem kontekstu (np. wykrywaniem aktywności okna konkretnej aplikacji, nie zaś jedynej uruchomionej). Pozwoli to w efekcie stworzyć bardzo dokładne operacje automatyzacji, które w przyszłości przyspieszą pracę z komputerem, automatycznie wykonując działania, które są powtarzalne i dotychczas niepotrzebnie zabierają czas użytkownikowi.

Obsługa przebiega wygodnie także dzięki dopracowanemu wizualnie interfejsowi, w którym narzędzia umieszczono na wstążce. Nagrywanie makr przebiegać może w jednym z dwóch typowych trybów: zapamiętywania na bieżąco działań, które po raz pierwszy wykonuje sam użytkownik lub tworzenia odpowiedniego scenariusza dzięki wbudowanym opcjom. Obydwa te tryby można wzajemnie przeplatać, tzn. do nagranego wcześniej scenariusza da się ręcznie dodać dodatkowe elementy lub zmodyfikować te zarejestrowane.

Wśród dostępnych elementów znajdziemy między innymi takie, jak wpisywanie odpowiedniego tekstu w formularz, kliknięcia myszą na wybranych oknach lub konkretnych współrzędnych ekranu, używanie kombinacji przycisków na klawiaturze czy też oczekiwanie określonego czasu w bezczynności. Nagrywanie makr, a później ich odtwarzanie i pauzowanie można także obsługiwać przy pomocy klawiatury i przycisków funkcyjnych, co znacznie ułatwia pracę z aplikacją.
Licencja: Freeware (darmowa)
System Operacyjny: Windows 7/8/10
Oceń program:
-/5

Ocena: 4.8 (6 głosów)

Strefa Download programu
Mouse Recorder PremiumMouse Recorder Premium 1.0.51
Wersja stabilna
2.42 MB | 2017-08-04

Ilość pobrań: 1 | W tym miesiącu: 1 | W poprzednim miesiącu: 0

Komentarze (0)
Mouse Recorder Premium