w
googluj

MotoGP 13

Motocykle na poważnie.

Wyobraźcie sobie wyścigi z motocyklami w roli głównej, ale w formie symulatora. Och, czyżbym wzbudził Wasze zainteresowanie? Fanów jednośladów na pewno. A co, jeśli dodam do tego, że zabawa dotyczy zawodów MotoGP? No, teraz zdobyłem uwagę i fanów tego sportu! No to zaczynamy.

MotoGP 13 to gra wyścigowa, o której śmiało można powiedzieć, że jest liderem w swojej kategorii. Produkcja traktuje o zawodach motocyklowych MotoGP z sezonu 2013. Wykonana została w formie symulatora jazdy, więc maniacy rzeczywistego modelu sterowania będą wniebowzięci. Niedoświadczeni kierowcy mogą być spokojni, gdyż i dla nich przygotowano przystępny samouczek, przygotowujący do zaawansowanej mechaniki prowadzenia.

Tym, co wyróżnia omawianą produkcję od innych motocyklowych gier, jest licencja. Tak, moi drodzy, MotoGP 13 współpracuje oficjalnie z turniejem, dlatego ma prawo do umieszczania zawodników, zespołów, maszyn i torów, które występowały w roku 2013. Jest to niesamowita gratka dla wszystkich fanów oraz podnosi rangę produktu o kilka stopni.

Dostępnych trybów zabawy nie brakuje. Oprócz typowych, swobodnych przejazdów, twórcy dodali zawody Grand Prix czy World Championship, które pozwalają na serię zawodów. Najciekawszym jednak elementem jest tryb kariery. Poprowadzimy w nim młodego kierowcę, który zaczyna swoją przygodę z tym sportem. Będziemy wspinali się po szczeblach kariery, zasilimy skład wybranej drużyny i powalczymy o zwycięstwo. Co ciekawe, w grze dodane zostały wydarzenia, które miały rzeczywiście miejsce w sezonie 2013 – na graczy czeka zatem wiele niespodzianek.

Według mnie, tym co świadczy o sile tego produktu, jest jego oprawa graficzna. Maszyny zostały pieczołowicie odwzorowane i cieszą oko swymi modelami. Również trasy zostały przeniesione z rzeczywistości na ekrany monitorów. Wszystko zostało .okraszone fantastycznym udźwiękowieniem, które sprawia wrażenie realnego uczestnictwa w zawodach.

Czy polecam? Bez dwóch zdań! MotoGP 13 jest pozycją doskonałą dla graczy szukających symulatora wyścigów motocyklowych.