w
googluj

Dołącz do nas na:

facebook google+
Dodaj swój tematarrow
Więcej tematówarrow

Osób na forum: 228
Wszystkich postów: 899851
Wszystkich tematów: 126017

l r
~Kleju: Jeszcze go nie poznałem, ale zobaczymy, czy warto. Swoją drogą: faktycznie - iTunes momentami bardzo wkurza... arrow
~Versixon: Genialny program szukałem na necie sposobu bo co 2 dni zmieniało mi strone startowa i wyszukiwarke na jakies powalone i po 2 miesiacach zdaż... arrow
Programów: 11793
Istniejemy od: 5227 dni

Milton Portable 1.2.4


Milton Portable - przenośna wersja programu do malowania, którego głównym atutem jest prostota obsługi i gotowość do użycia praktycznie bez żadnej nauki korzystania z dostępnych narzędzi. Po uruchomieniu wystarczy chwycić za wirtualny pędzel i przystąpić do tworzenia rysunków. Co ważne, obrazy są dodatkowo wygładzane, dzięki czemu tworzone przez użytkownika linie i zaokrąglenia wyglądają naprawdę dobrze. Bardziej wymagające osoby mogą naturalnie sięgnąć po kilka dostępnych narzędzi dodatkowych, jednak należy z góry założyć, że program służy głównie do prostych celów, nie jest natomiast rozbudowanym kombajnem, z którego będą mogli skorzystać wymagający artyści. Z pewnością natomiast aplikacja zyska dodatkową wartość, jeśli będzie uruchomiona na tablecie lub komputerze z dotykowym ekranem – wówczas tworzenie rysunków z pewnością będzie dużo łatwiejszej, a generowane dzieła – ciekawsze.

Do wspomnianych narzędzi, prócz oczywistej opcji wyboru koloru pędzla, zaliczyć należy możliwość wyboru poziomu jego przezroczystości i rozmiaru oraz opcję zmiany koloru tła. Ciekawostką jest fakt, że nawet niezapisany obrazek pozostaje w pamięci aplikacji i wyświetla się przy ponownym jej uruchomieniu – może więc przystąpić do jego dalszej edycji, nawet jeśli na przykład poprzednio w trakcie pracy zabrakło prądu (nie trzeba się zatem obawiać o utratę danych w takiej sytuacji).

Aplikacja oferuje minimum opcji konfiguracyjnych. Właściwie jedyną z nich jest możliwość usunięcia z widoku przybornika (którego funkcja to w praktyce tylko wybór aktualnie używanej barwy. Pomoc dla użytkownika realizowana jest wyłącznie w trybie online na stronie producenta. Osoby czujące się na siłach mogą dodać swój wkład w funkcjonalność programu, ponieważ jest on rozwijany w oparciu o licencję z otwartym kodem.
Licencja: Freeware (darmowa)
System Operacyjny: Windows XP/Vista/7/8/10
Oceń program:
-/5

Ocena: 5 (2 głosów)

Strefa Download programu
Milton PortableMilton Portable 1.2.4
Wersja stabilna
1.2 MB | 2017-03-12
przejdź Wersja instalacyjna Milton

Ilość pobrań: 5 | W tym miesiącu: 1 | W poprzednim miesiącu: 0

Komentarze (0)
Milton Portable