w
googluj

Dołącz do nas na:

facebook google+
Dodaj swój tematarrow
Więcej tematówarrow

Osób na forum: 300
Wszystkich postów: 900125
Wszystkich tematów: 126091

l r
~byu: Gdyby działał jak stary axcrypt to OK. Klikam na plik z rozszerzeniem xxy i otwiera się okienko z pytaniem o hasło, wpisuję, odszyfrowany pl... arrow
~Tomasz77: Hej. Jak odzyskać hasło do konta innym sposobem niż standardowy? Przy pierwszym logowaniu nie podałem swojego konta e-mail, na które mógłby... arrow
Programów: 11808
Istniejemy od: 5260 dni

Microsoft Software Repair Tool 1.6.4702


Microsoft Software Repair Tool to oficjalny program Microsoftu do rozwiązywania większości problemów z oprogramowaniem, które mogą przytrafiać się użytkownikom urządzeń Microsoft Surface. Kierowana jest zatem do użytkowników Surface Booka, Surface Booka z bazą, Surface Pro 4, Surface Pro 3, Surface 3, Surface Pro 2 oraz Surface Pro. Jak przyznaje sam producent, aplikacja nie gwarantuje, że rozwiąże całkowicie ewentualne problemy oraz, że da się ją skutecznie zastosować w każdej sytuacji, ale sugeruje jednocześnie, że powinna być aplikacją pierwszego kontaktu, jeśli doświadczamy jakichś błędów z oprogramowaniem w przypadku korzystania z wymienionych wyżej urządzeń.

Program zrealizowany został jak kreator i do działania wymaga w zasadzie tylko dwóch akcji od użytkownika: zaakceptowania regulaminu, a następnie uruchomienia całego procesu. Wszystkie operacje są automatyczne. Microsoft zaleca, aby na czas całej operacji podłączyć urządzenie do ładowarki (wykluczy to ewentualność rozładowania się podczas tego procesu, który może okazać się czasochłonny: teoretycznie średni czas to 15 minut, ale może wynieść nawet ponad godzinę).

Działanie aplikacji to wykonanie kolejno następujących kroków: sprawdzenie ustawień i plików (na co składają się sprawdzenie daty i czasu, a później przywrócenie ustawień fabrycznych oraz naprawienie aplikacji), a następnie sprawdzenie poprawności działania systemu operacyjnego i jego aktualizacja. Microsoft sugeruje, że jeśli działanie programu nie poprawi błędów, jakie doświadczaliśmy, kolejnym krokiem jest zgłoszenie się ze sprzętem do najbliższego autoryzowanego serwisu.

Uwaga!
Program nie wymaga instalacji.

Licencja: Freeware (darmowa)
System Operacyjny: Windows 8/10
Oceń program:
-/5

Ocena: 5 (4 głosów)

Strefa Download programu
Microsoft Software Repair ToolMicrosoft Software Repair Tool 1.6.4702
Wersja stabilna
2.7 MB | 2017-03-11

Ilość pobrań: 26 | W tym miesiącu: 2 | W poprzednim miesiącu: 3

Komentarze (0)
Microsoft Software Repair Tool