w
googluj

Dołącz do nas na:

facebook google+
Dodaj swój tematarrow
Więcej tematówarrow

Osób na forum: 211
Wszystkich postów: 899153
Wszystkich tematów: 125876

l r
~smoku-dd: Póki co przyciąga tylko wyglądem. Brak możliwości importowania zakładek. Chociaż oparta na chromium - brak możliwości instalacji wtyczek (br... arrow
~Maciejka: Korzystam z tego programu bardzo dlugo.Jest bardzo latwy w obsludze, nie mam z nim zadnych klopotow i nie chce zadnego innego zmodernizowane... arrow
Programów: 11618
Istniejemy od: 5172 dni

Kaspersky Lab Products Remover 1.0.1213


Kaspersky Lab Products Remover to bardzo proste w obsłudze oficjalne narzędzie znanego producenta oprogramowania zabezpieczającego komputer przed złośliwymi atakami oraz wirusami, dzięki któremu przeprowadzimy proces dezinstalacji dowolnego programu tej Kaspersky, bez narażania się na ewentualność niepowodzenia tego procesu, jak mogłoby to mieć miejsce w przypadku "standardowego" usuwania programu za pomocą systemowego narzędzia.

Obsługa aplikacji nie wymaga od użytkownika żadnego przygotowania; po jej uruchomieniu należy jedynie każdorazowo zaakceptować warunki licencji a następnie wybrać produkt, który chcemy odinstalować z rozwijanej listy. By przystąpić do procesu dezinstalacji konieczne jest również przepisanie zabezpieczającego ciągu liter i cyfr (tak zwanego kodu CAPTCHA), który jest stosunkowo długi, jednak w razie problemów z jego odczytaniem, program udostępnia przycisk jego przeładowania na inną losową kombinację.

Rozpoczęty już proces usuwania dowolnego programu wydanego przez Kaspersky, przebiega już później szybko i bez większej ingerencji użytkownika. Kiedy etap ten zostanie ukończony, zostanie on poinformowany o sukcesie odpowiednim komunikatem. Należy zwrócić uwagę, iż aby całkowicie zakończyć usuwanie oprogramowania, najczęściej będzie również koniecznie zrestartowanie komputera.

Uwaga!
Program nie wymaga instalacji.

Licencja: Freeware (darmowa)
System Operacyjny: Windows XP/Vista/7/8/10
Oceń program:
-/5

Ocena: 4 (1 głosów)

Strefa Download programu
Kaspersky Lab Products RemoverKaspersky Lab Products Remover 1.0.1213
Wersja stabilna
13.49 MB | 2017-01-31

Ilość pobrań: 827 | W tym miesiącu: 20 | W poprzednim miesiącu: 25

Komentarze (0)
Kaspersky Lab Products Remover