w
googluj

Dołącz do nas na:

facebook google+
Dodaj swój tematarrow
Więcej tematówarrow

Osób na forum: 297
Wszystkich postów: 900389
Wszystkich tematów: 126164

l r
~: Sofcik jest wporzo. Mam XPsp2 i generalnie... nie narzekam. No... może aktualizacje są opieszałe i nie zawsze się ładują. Ale, przecież Como... arrow
~RhumZeiss: Program dobrze łączy zdjęcia w panoramy, nawet kiedy zakładka jest mała. Dwa dni temu zrobiłem nim cztery panoramy. Natomiast mam problem... arrow
Programów: 11820
Istniejemy od: 5288 dni

Jane 1.70


Jane – rozbudowany, choć w pierwszej chwili sprawiający wrażenie bardzo prostego, program do edycji plików ASCII, z uwagi na możliwości stworzony przede wszystkim z myślą o informatykach i programistach, chcących uzyskać dostęp do surowego zapisu danych w plikach, bez konieczności stosowania innych, dużo większych programów. Aplikacja działa szybko i sprawnie, ale jej główne atuty zauważyć można dopiero podczas analizy listy dodatkowych ciekawych funkcji.

A znajdziemy na niej między innymi: sprawną obsługę hiperłącz, integrację z systemową powłoką wraz z obsługą „drag&drop” (przeciągnij i upuść), kopiowanie fragmentów, wyszukiwanie i zastępowanie słów, możliwość pracy w wielu instancjach (kolejnych kopiach jednocześnie uruchomionych aplikacji), czy wreszcie wiele dostępnych tematów kolorystycznych, które dodatkowo można samodzielnie edytować i przełączać się między nimi skrótami (czy to na pasku, czy też klawiaturowymi).

Sam edytor działa po prostu dobrze, dlatego większość pozytywnych wrażeń podczas korzystania z aplikacji zdobędziemy właśnie z ustawień, dzięki którym poziom personalizacji stoi na bardzo wysokim poziomie. Wspomniany już tryb możliwości pracy w wielu niezależnych oknach jednocześnie również może zyskać wielu fanów – w przeciwieństwie do rozwiązania na przykład z zakładkami, tutaj zyskujemy zupełnie niezależnie od siebie działające aplikacje; możemy więc równie niezależnie zarządzać ich ustawieniami, choćby tematami kolorystycznymi, by tym samym dużo szybciej znajdować odpowiednie pliki na ekranie, jeśli edytujemy ich jednocześnie kilka.
Licencja: Freeware (darmowa)
System Operacyjny: Windows 98/Me/NT/2000/XP/Vista/7/8/10
Oceń program:
-/5

Ocena: 4.7 (3 głosów)

Strefa Download programu
JaneJane 1.70
Wersja stabilna
0.56 MB | 2017-03-12
przejdź
Jane Portable
Wersja przenośna, niewymagająca instalacji

Ilość pobrań: 10 | W tym miesiącu: 1 | W poprzednim miesiącu: 0

Komentarze (0)
Jane