w
googluj

Dołącz do nas na:

facebook google+
Dodaj swój tematarrow
Więcej tematówarrow

Osób na forum: 282
Wszystkich postów: 900107
Wszystkich tematów: 126087

l r
~byu: Gdyby działał jak stary axcrypt to OK. Klikam na plik z rozszerzeniem xxy i otwiera się okienko z pytaniem o hasło, wpisuję, odszyfrowany pl... arrow
~Tomasz77: Hej. Jak odzyskać hasło do konta innym sposobem niż standardowy? Przy pierwszym logowaniu nie podałem swojego konta e-mail, na które mógłby... arrow
Programów: 11808
Istniejemy od: 5257 dni

FileOptimizer 9.90.1844


FileOptimizer to skuteczne narzędzie do bezstratnego zmniejszania rozmiaru plików. Aplikacja usuwa zbędne metadane oraz korzysta z rozmaitych metod kompresji, pozwalając tym samym na przygotowanie danych do publikacji w Internecie lub skopiowania na nośnik o ograniczonej pojemności. Działanie w trybie wsadowym oraz wsparcie linii poleceń to kolejne zalety tego niewielkiego programu.

FileOptimizer wyróżnia się bardzo prostą obsługą. Aplikacja posiada przejrzysty interfejs, natomiast sama procedura kompresji sprowadza się do uzupełnienia listy wejściowych plików (wystarczy skorzystać z mechanizmu Drag&Drop), a następnie wybrania opcji "Optimize all files". Po zakończeniu przetwarzania danych uzyskamy informacje na temat oryginalnego i wynikowego rozmiaru pliku - wartości te możemy porównać za pomocą procentowego wskaźnika. Program został wyposażony w szereg opcji konfiguracyjnych, które pozwolą nam na dostosowanie wyglądu i priorytetu działania aplikacji, dokładności raportowania błędów oraz poziomu optymalizacji (kilka predefiniowanych zestawów). Warto również zaznaczyć, że FileOptimizer nadpisuje wejściowe pliki. Kopie zapasowe są automatycznie umieszczane w systemowym koszu, z którego w łatwy sposób przywrócimy dane.

Aplikacja jest rozpowszechniana bezpłatnie na zasadach licencji GNU GPL (projekt posiada otwarty kod źródłowy). Program może być wykorzystywany zarówno w zastosowaniach niekomercyjnych jak i komercyjnych.

Uwaga!
Obsługiwane formaty plików to między innymi: BMP, DLL, SYS, CHM, DOC, DOT, PPS, PPT, PUB, VST, XLM, XLS, XSF, EXE, SCR, GIF, GZ, TGZ, SVGZ, JPG, JPEG, MP3, OBJ, O, LIB, OGG, EPDF, PDF, ICO, PNG, SWF, TIFF, WEBP, AIR, APK, DOCX, EPUB, JAR, ODT, XPS, ZIP, HDR, PSD.

Licencja: GNU GPL (darmowa)
System Operacyjny: Windows 2000/XP/Vista/7/8/10
Oceń program:
-/5

Ocena: 4.3 (12 głosów)

Strefa Download programu
FileOptimizerFileOptimizer 9.90.1844
Wersja stabilna
95.24 MB | 2017-06-12

Ilość pobrań: 478 | W tym miesiącu: 10 | W poprzednim miesiącu: 0

Komentarze (0)
FileOptimizer