w
googluj

Dołącz do nas na:

facebook google+
Dodaj swój tematarrow
Więcej tematówarrow

Osób na forum: 196
Wszystkich postów: 899838
Wszystkich tematów: 126014

l r
~Kleju: Jeszcze go nie poznałem, ale zobaczymy, czy warto. Swoją drogą: faktycznie - iTunes momentami bardzo wkurza... arrow
~Versixon: Genialny program szukałem na necie sposobu bo co 2 dni zmieniało mi strone startowa i wyszukiwarke na jakies powalone i po 2 miesiacach zdaż... arrow
Programów: 11793
Istniejemy od: 5225 dni

FileOptimizer 9.70.1745


FileOptimizer to skuteczne narzędzie do bezstratnego zmniejszania rozmiaru plików. Aplikacja usuwa zbędne metadane oraz korzysta z rozmaitych metod kompresji, pozwalając tym samym na przygotowanie danych do publikacji w Internecie lub skopiowania na nośnik o ograniczonej pojemności. Działanie w trybie wsadowym oraz wsparcie linii poleceń to kolejne zalety tego niewielkiego programu.

FileOptimizer wyróżnia się bardzo prostą obsługą. Aplikacja posiada przejrzysty interfejs, natomiast sama procedura kompresji sprowadza się do uzupełnienia listy wejściowych plików (wystarczy skorzystać z mechanizmu Drag&Drop), a następnie wybrania opcji "Optimize all files". Po zakończeniu przetwarzania danych uzyskamy informacje na temat oryginalnego i wynikowego rozmiaru pliku - wartości te możemy porównać za pomocą procentowego wskaźnika. Program został wyposażony w szereg opcji konfiguracyjnych, które pozwolą nam na dostosowanie wyglądu i priorytetu działania aplikacji, dokładności raportowania błędów oraz poziomu optymalizacji (kilka predefiniowanych zestawów). Warto również zaznaczyć, że FileOptimizer nadpisuje wejściowe pliki. Kopie zapasowe są automatycznie umieszczane w systemowym koszu, z którego w łatwy sposób przywrócimy dane.

Aplikacja jest rozpowszechniana bezpłatnie na zasadach licencji GNU GPL (projekt posiada otwarty kod źródłowy). Program może być wykorzystywany zarówno w zastosowaniach niekomercyjnych jak i komercyjnych.

Uwaga!
Obsługiwane formaty plików to między innymi: BMP, DLL, SYS, CHM, DOC, DOT, PPS, PPT, PUB, VST, XLM, XLS, XSF, EXE, SCR, GIF, GZ, TGZ, SVGZ, JPG, JPEG, MP3, OBJ, O, LIB, OGG, EPDF, PDF, ICO, PNG, SWF, TIFF, WEBP, AIR, APK, DOCX, EPUB, JAR, ODT, XPS, ZIP, HDR, PSD.

Licencja: GNU GPL (darmowa)
System Operacyjny: Windows 2000/XP/Vista/7/8/10
Oceń program:
-/5

Ocena: 4.3 (12 głosów)

Strefa Download programu
FileOptimizerFileOptimizer 9.70.1745
Wersja stabilna
53.51 MB | 2017-03-25

Ilość pobrań: 468 | W tym miesiącu: 0 | W poprzednim miesiącu: 7

Komentarze (0)
FileOptimizer