w
googluj

Dołącz do nas na:

facebook google+
Dodaj swój tematarrow
Więcej tematówarrow

Osób na forum: 298
Wszystkich postów: 898650
Wszystkich tematów: 125768

l r
~Mysiupysiu: a mnie się wydaje, że MSE jest aktualnie całkiem dobrym antywirusem. Można mu zaufać. Jest darmowy i dobrze zintegrowany z systemem. arrow
~DimmerNickel: Jeśli ktoś gra w CS:GO to odradzam używania tego programu bo przez niego wyskakuje ciągle błąd z połączeniem VAC i przez ten program są nie ... arrow
Programów: 11472
Istniejemy od: 5134 dni
pl

CopyQ 2.9.0


CopyQ to dodatek do systemu operacyjnego, który znacznie rozszerza możliwości standardowego schowka, pozwalając na swobodne kopiowanie wielu elementów z podziałem na ich typ i przeznaczenie. Stanowi świetne rozwiązanie dla osób, które często korzystają z treści na przykład z Internetu i wklejają je w tworzone dokumenty. Dzięki CopyQ możliwe jest niezależne kopiowanie zdjęć, tekstu czy hiperłączy oraz zarządzanie nimi w aplikacji.

Główną zaletą programu jest zapisywanie kopiowanych plików w osobnej pamięci, dzięki czemu użytkownik może kopiować kilka elementów po sobie, bez konieczności wykorzystywania ich bezpośrednio po każdym kopiowaniu. Może to bowiem zrobić później, wybierając odpowiednie medium z programu, który tworzy listę wszystkich kopiowanych plików. Niezależnie od tego, czy mamy do czynienia na przykład z tekstem czy grafikami, pliki te można swobodnie przenosić pomiędzy zakładkami, które mogą wskazywać na przeznaczenie dokumentów. Kolejne zakładki można tworzyć w dowolnej ilości oraz nadawać im własne nazwy.

Do każdego zapisanego elementu, użytkownik ma możliwość dodania notatki. Mogą także zostać sprawdzone jego szczegóły, a więc na przykład dokładna ścieżka internetowa, w przypadku skopiowania grafiki z internetowej witryny. Na uwagę zasługują opcje aplikacji, które są rozbudowane. Szczególnie położono w nich nacisk na możliwość dostosowania wizualnego programu do własnych preferencji. W zakładce za to odpowiedzialnej, będziemy bowiem mogli zmienić kolor niemal każdego elementu interfejsu.
Licencja: GNU GPL (darmowa)
System Operacyjny: Windows 98/Me/NT/2000/XP/Vista/7/8/10
Oceń program:
-/5

Ocena: 4.8 (6 głosów)

Strefa Download programu
CopyQCopyQ 2.9.0
Wersja stabilna
9.78 MB | 2017-02-17

Ilość pobrań: 241 | W tym miesiącu: 5 | W poprzednim miesiącu: 21

Komentarze (0)
CopyQ