w
googluj

Dołącz do nas na:

facebook google+
Dodaj swój tematarrow
Więcej tematówarrow

Osób na forum: 263
Wszystkich postów: 899849
Wszystkich tematów: 126017

l r
~Kleju: Jeszcze go nie poznałem, ale zobaczymy, czy warto. Swoją drogą: faktycznie - iTunes momentami bardzo wkurza... arrow
~Versixon: Genialny program szukałem na necie sposobu bo co 2 dni zmieniało mi strone startowa i wyszukiwarke na jakies powalone i po 2 miesiacach zdaż... arrow
Programów: 11793
Istniejemy od: 5226 dni
pl

Bulk Crap Uninstaller Portable 3.8.4


Bulk Crap Uninstaller (BCUninstaller) Portable to program do wygodnego usuwania innych aplikacji, alternatywa dla systemowego rozwiązania znanego pod nazwą “Programy i funkcje” w Panelu Sterowania. Prezentowana wersja jest wersją portable, tzn. że nie wymaga instalacji w systemie. W przeciwieństwie do standardowego narzędzia systemowego, w opisywanym programie znajdziemy dużo więcej możliwości sortowania wszystkich dezinstalatorów (dostępnych jest kilka filtrów) oraz opcje usuwania kilku programów jednocześnie. Szczególnie ta druga opcja może okazać się przydatna, jeśli często korzystamy z różnych aplikacji, a potem mozolnie usuwamy każdą z nich z osobna.

Program jest bardzo prosty w obsłudze i nie powinien nikogo zaskoczyć skomplikowanymi rozwiązaniami. Przy uruchomieniu automatycznie skanowana jest lista aplikacji komputera, by wyświetlić na ekranie dostępne dezinstalatory. Trzeba przyznać, że proces ten trwa kilka sekund, co jest wynikiem gorszym od klasycznego rozwiązania dostępnego przez Panel sterowania. Mimo to, warto zaczekać, ponieważ po załadowaniu odpowiednich plików, zyskujemy wiele ciekawych opcji. Większość obsługi przebiega z poziomu menu z lewej strony interfejsu. Zostało ono podzielone na kilka głównych sekcji, gdzie będziemy mogli odpowiednio zawęzić listę wyświetlanych aplikacji, na przykład poprzez eliminację z niej uaktualnień, czy aplikacji systemowych.

Z tego miejsca możliwe jest również wyświetlenie, bądź dezaktywacja kwadratowych „pól zaznaczania”, co pozwoli nam w przyszłości usuwać przy pomocy programu kilka plików jednocześnie. Dalsza obsługa aplikacji praktycznie nie różni się niczym od tego, co ma do zaoferowania rozwiązanie znane z Windowsa. Ostatnią różnicą jest tutaj opcja wyświetlenia szczegółów dezinstalatorów (dostępne jest to z menu kontekstowego, czyli po kliknięciu prawym przyciskiem myszy na dowolną pozycję na liście).

Wymagania!
Aby oprogramowanie działało poprawnie, konieczna jest instalacja pakietu .NET Framework w wersji 3.5 lub nowszej.

Licencja: Freeware (darmowa)
System Operacyjny: Windows XP/Vista/7/8/10
Oceń program:
-/5

Ocena: 5 (10 głosów)

Strefa Download programu
Bulk Crap Uninstaller PortableBulk Crap Uninstaller Portable 3.8.4
Wersja stabilna
2.5 MB | 2017-05-21
przejdź Wersja instalacyjna Bulk Crap Uninstaller

Ilość pobrań: 541 | W tym miesiącu: 22 | W poprzednim miesiącu: 9

Komentarze (0)
Bulk Crap Uninstaller Portable