w
googluj

Dołącz do nas na:

facebook google+
Dodaj swój tematarrow
Więcej tematówarrow

Osób na forum: 279
Wszystkich postów: 900119
Wszystkich tematów: 126088

l r
~byu: Gdyby działał jak stary axcrypt to OK. Klikam na plik z rozszerzeniem xxy i otwiera się okienko z pytaniem o hasło, wpisuję, odszyfrowany pl... arrow
~Tomasz77: Hej. Jak odzyskać hasło do konta innym sposobem niż standardowy? Przy pierwszym logowaniu nie podałem swojego konta e-mail, na które mógłby... arrow
Programów: 11808
Istniejemy od: 5258 dni

Black Bird Cleaner 1.0.2.6


Black Bird Cleaner – program do szeroko pojętej optymalizacji komputera. Pozwala usuwać z jego pamięci zbędne pliki, aby w efekcie system i poszczególne programy działały szybciej. W aplikacji skupiono się na kilku głównych aspektach: czyszczeniu komputera, optymalizacji systemu, optymalizacji zdjęć, poszukiwaniach niepotrzebnych instalatorów oraz archiwów i nie tylko. Aplikacja cechuje się przy tym niebanalnym interfejsem, modułem gromadzącym statystyki oraz integracją z systemowymi informacjami o usługach i procesach. Dostępna jest także zakładka wyświetlająca szczegółowe informacje o całym komputerze – zarówno sprzęcie, jak i samej wersji Windowsa.

Obsługa programu jest intuicyjna. Po uruchomieniu naszym oczom ukazuje się okno, które podzielone zostało na zakładki. Każda z nich odpowiada jednej ze wspomnianych na wstępie kategorii. Choć aplikacja jest darmowa, istnieje również jej płatna odmiana, w której dostępna jest większa liczba opcji – niestety producent zdecydował się nie usuwać ich z interfejsu darmowej edycji, zapewne aby kusiły użytkownika do zakupu licencji. Ciemna kolorystyka menu może się podobać, ale naszym zdaniem jest nieco zbyt „czarna”. Generalnie jednak jest to kwestią gustu, a obiektywnie patrząc, okno aplikacji jest atrakcyjne i nowoczesne.

Wśród akcji jakie wykonuje program podczas swoich czynności znajdziemy przede wszystkich usuwanie danych z przeglądarek internetowych oraz pamięci cache oprogramowania, testowanie systemów plików dysków, defragmentację oraz usuwanie niepotrzebnych plików systemowych.
Licencja: Freeware (darmowa)
System Operacyjny: Windows XP/Vista/7/8/10
Oceń program:
-/5

Ocena: 4.9 (9 głosów)

Strefa Download programu
Black Bird CleanerBlack Bird Cleaner 1.0.2.6
Wersja stabilna
0.73 MB | 2017-06-18

Ilość pobrań: 253 | W tym miesiącu: 53 | W poprzednim miesiącu: 85

Komentarze (1)
Black Bird Cleaner
avatararrow
Darom | 2017.05.13 20:59
0 Oceniam pozytywnieOceniam negatywnieZgłoś nadużycie
Czy jest może do tego spolszczenie ?
Black Bird Cleaner 1.0.1.9