w
googluj

Dołącz do nas na:

facebook google+
Dodaj swój tematarrow
Więcej tematówarrow

Osób na forum: 470
Wszystkich postów: 900572
Wszystkich tematów: 126211

l r
~kuśka: Tnie wszystko jak brzytwa ! Nikt lepszego nie wymyślił i nie wymyśli ... arrow
~AAA: To rzeczywiście bardzo dobry program, szczerze wart polecenia. Przy tak wysokiej ocenie być może niestosowne jest wspominać o innym, nieco l... arrow
Programów: 11898
Istniejemy od: 5315 dni

AutoSaver 3.0.1


AutoSaver – prosty w obsłudze program do automatyzacji, który samodzielnie co zadany odstęp czasu imituje przyciśnięcie klawiszy Ctrl+S, co w większość aplikacji spowoduje zapisanie aktualnie uruchomionego dokumentu. Okaże się więc ciekawą propozycją dla wszystkich osób, które zapominają samodzielnie zapisywać na bieżąco zmian w tworzonych projektach, a przez to w przypadku ewentualnych problemów (np. braku prądu), są zmuszone do tworzenia swojej pracy na nowo. Dzięki niniejszemu programowi, problem ten będzie można wyeliminować, a przynajmniej zmniejszyć.

Obsługa jest prosta, a program pozwala na funkcjonowanie w dwóch trybach. Jeden z nich to opcja, w której aplikacja będzie działać w każdym uruchomionym programie, chyba, że stworzymy listę wyjątków. Będzie to zapewne konieczne, bo w przeciwnym razie zapisywanie będzie aktywowane nawet w przeglądarkach internetowych albo grach, a szczególnie w tych ostatnich może to przynieść zupełnie losowe skutki. Alternatywnie skorzystać można z drugiej opcji, w której aplikacja zadziała tylko w wybranych programach z utworzonej listy. Dzięki temu unikniemy uruchamiania skrótu Ctrl+S w niechcianych programach.

Na koniec dodajmy, że w programie mamy możliwość ustawienia interwału wywoływania Ctrl+S od kilku minut do aż kilku godzin. Pamiętajmy, że aplikacja nie jest w stanie zapisywać plików sposób „inteligentny”. Jej zadaniem jest jedynie symulowanie naciśnięcia skrótu klawiszowego, zatem jeśli w danej aplikacji ta kombinacja znaków nie odpowiada za zapis, program wywoła inną funkcję.
Licencja: Freeware (darmowa)
System Operacyjny: Windows XP/Vista/7/8/10
Oceń program:
-/5

Ocena: 5 (2 głosów)

Strefa Download programu
AutoSaverAutoSaver 3.0.1
Wersja stabilna
0.02 MB | 2017-04-14

Ilość pobrań: 12 | W tym miesiącu: 7 | W poprzednim miesiącu: 0

Komentarze (0)
AutoSaver