w
googluj

Dołącz do nas na:

facebook google+
Dodaj swój tematarrow
Więcej tematówarrow

Osób na forum: 179
Wszystkich postów: 899131
Wszystkich tematów: 125873

l r
~jumper: No tak, Google przeginają pałę. O co chodzi? Wystarczy poczytać w prasie komputerowej i nie tylko. Nie będę przglądał stron, które "ktoś" so... arrow
~Mistrz: Bardzo dobry benchmark do testowania naszej karty graficznej! Oferuje przepiękne animacje lasu jak i bdb obciąża kartę. POLECAM! arrow
Programów: 11618
Istniejemy od: 5170 dni

AUDIOzilla Audio Converter 1.1


AUDIOzilla Audio Converter to lekki i poręczny konwerter plików audio. Aplikacja sprawdzi się bardzo dobrze w dostosowywaniu nagrań muzycznych do rozmaitych urządzeń multimedialnych (telefony komórkowe, smartfony, tablety, konsole, odtwarzacze). Program pozwala również na wygodne zgrywanie kompilacji Audio CD oraz wyodrębnianie ścieżek dźwiękowych z plików wideo.

Narzędzie wyróżnia się bardzo prostym działaniem - obsługujemy je z poziomu Eksploratora Windows. Po naciśnięciu prawym przyciskiem myszy na plik muzyczny, w wyświetlonym menu kontekstowym znajdziemy opcję "Audiozilla Convert to...". Wystarczy wybrać docelowy format audio oraz zaczekać na zakończenie konwersji. Dla bardziej doświadczonych użytkowników przygotowano pokaźny zestaw opcji konfiguracyjnych. Znajdziemy wśród nich funkcje odpowiedzialne za:
- powiadomienia dźwiękowe,
- domyślny katalog zapisu,
- ustawienia jakości dźwięku (kodek, częstotliwość próbkowania, bitrate, kanały audio/stereo, rozmiar próbki),
- tryb zgrywania płyt CD (poziom korekcji błędów),
- inne właściwości zgrywania kompilacji audio (pobieranie danych o utworach z serwerów CDDB, szablon nazywania plików),
- usuwanie oryginalnych plików oraz otwieranie wskazanego katalogu po zakończeniu konwersji.

AUDIOzilla Audio Converter posiada bardzo dobry plik pomocy, który został dołączony do paczki instalacyjnej. Warto zapoznać się z tym dokumentem w razie jakichkolwiek problemów z obsługą i działaniem aplikacji.

Uwaga!
• Obsługiwane formaty wejściowe: Audio CD, MP3, AAC, WMA, WAV, WMV, MPEG-4 Audio/Video, OGG, FLAC, AIFF, AU, MPC, AC3, Creative Voice, MOD, CAFDialogic ADPCM, WAVPack, APE, RAW, MPEG-2.
• Obsługiwane formaty wyjściowe: MP3, WAV, MPEG-4 Audio, OGG, AAC, WMA, FLAC, AIFF, AU.

Ograniczenia!
Program jest rozpowszechniany na zasadach licencji trial. Aplikacja w wersji testowej przestaje działać po dokonaniu dokładnie 9 konwersji. Limit zostanie zniesiony w przypadku zakupienia przez użytkownika kodu aktywacyjnego.

Licencja: Freeware (darmowa)
System Operacyjny: Windows 2000/XP/Vista/7
Oceń program:
-/5

Ocena: 3.3 (3 głosów)

Strefa Download programu
AUDIOzilla Audio ConverterAUDIOzilla Audio Converter 1.1
Wersja stabilna
20.72 MB | 2013-01-21

Ilość pobrań: 240 | W tym miesiącu: 2 | W poprzednim miesiącu: 3

Komentarze (0)
AUDIOzilla Audio Converter