w
googluj
pl

Studio twórców YouTube 17.34.303


ico
Studio twórców YouTube jest oficjalną aplikacją Google przydatną do zarządzania swoim kanałem w serwisie filmowym YouTube.com; wydano ją na urządzenia z systemem Android. Umożliwia ona przede wszystkim śledzenie prostych statystyk przesłanych filmów, przeglądanie komentarzy użytkowników i odpowiadanie na nie, ale też aktualizowanie ustawień filmów (tytuł, opis itd.). Udostępnia przy tym funkcję powiadomień o sprawach związanych z kanałem, choć jest ona opcjonalna i można ją w ustawieniach wyłączyć (to zresztą jedyna opcja dostępna w ustawieniach tej aplikacji).

W aplikacji tej wszystko jest bardzo proste. Oferuje ona w sumie 5 sekcji: Panel, Filmy, Komentarze, Analytics oraz YouTube. W pierwszej dysponujemy ogólnymi statystykami kanału dotyczącymi ostatnich 28 dni: mamy liczbę wyświetleń naszych filmów, czas ich oglądania, liczbę subskrypcji, jak i (w zależności od naszego konta) wartość uzyskanych przychodów. Jednocześnie sekcja ta pokaże nam liczbę ocen pozytywnych oraz negatywnych, jakie otrzymały nasze filmy. W tym wypadku możliwe jest również przejście do bardziej szczegółowych statystyk, o czym powiemy też nieco dalej. W kolejnej sekcji zobaczymy statystyki w odniesieniu do poszczególnych filmów, które przesłaliśmy. Następny dział jest już natomiast związany ściśle z samymi komentarzami do tychże filmów. Komentarze można przeglądać wedle: opublikowanych, najciekawszych, do sprawdzenia, oznaczonych jako spam. Sekcja Analytics jest z kolei tak naprawdę nieco powiększoną wersją sekcji głównej, Panelu. Po tapnięciu w funkcję wyświetlenia większej ilości informacji w Panelu jesteśmy przekierowani właśnie do sekcji Analytics. Ostatni dział jest natomiast linkiem do interfejsu aplikacji YouTube; jeśli YouTube w swoim systemie nie posiadamy, wówczas zostaniemy przekierowani do strony YouTube w Google Play, by aplikację tę pobrać.

Uwaga!
Aplikacja jest mobilnym sposobem na zarządzanie kanałem YouTube, więc jej funkcje (w wersji bardziej rozbudowanej) odnajdziemy też w aplikacji internetowej: youtube.com

Wymagania!
Android 4.0 i nowsze

Spolszczenie!
Język polski ustawiany jest automatycznie

Licencja: Freeware (darmowa)
Oceń program:
-/5

Ocena: 4.5 (2 głosów)

Strefa Download programu
Studio twórców YouTubeStudio twórców YouTube dla Android
2017-09-13

Ilość pobrań: 44 | W tym miesiącu: 0 | W poprzednim miesiącu: 0

Komentarze (0)
Studio twórców YouTube