w
googluj

Dołącz do nas na:

facebook google+
Dodaj swój tematarrow
Więcej tematówarrow

Osób na forum: 461
Wszystkich postów: 900914
Wszystkich tematów: 126291

l r
~kuśka: Tnie wszystko jak brzytwa ! Nikt lepszego nie wymyślił i nie wymyśli ... arrow
~AAA: To rzeczywiście bardzo dobry program, szczerze wart polecenia. Przy tak wysokiej ocenie być może niestosowne jest wspominać o innym, nieco l... arrow
Programów: 11898
Istniejemy od: 5351 dni
pl

Skypicker 4.8.2


ico
Skypicker to aplikacja, która jest dostępna na smartfony i tablety z systemem operacyjnym Android. Daje ona możliwość wyszukania tanich biletów lotniczych z Polski, Europy i świata. Autorzy zawarli w niej oferty wielu tanich linii lotniczych, m.in.: RyanAir, Wizz Air, easyJet, SmartWings, Vueling, Aer Lingus, flybe, Air Arabia, Fly Dubai, Condor i innych. Co więcej, możliwe jest dokonanie rezerwacji - i to z poziomu interfejsu aplikacji. Jeśli jesteś zaciekawiony jej funkcjonalnością, możesz ją sprawdzić już teraz, przechodząc do witryny Skypicker.com, gdzie dostępna jest aplikacja internetowa. W dalszej części zajmiemy się jednak edycją mobilną.

Interfejs programu jest bardzo przejrzysty. Określić możemy 4 czynniki lotu. "Leć z" - domyślnie ustawiona jest Polska. Można to sprecyzować przez podanie np. miasta. Wybrać można jednak nie tylko dane miejsce, ale można również przejść do mapy i określić zasięg wylotu. Zrobimy to przez manipulację okręgiem naniesionym na mapę. "Do" oznacza oczywiście cel naszej podróży. Domyślnie ustawiona wartość do "Gdziekolwiek", ale istnieje szansa wyboru miejsca lub zasięgu na mapie; podobnie, jak to było w poprzednim kroku. Z kolei domyślną wartością dla "Wylotu" jest miesiąc zaczynając od dzisiaj. Wybrać jednak można konkretną datę lub zakres dat, konkretny miesiąc roku albo opcję "Kiedykolwiek". Ostatni parametr lotu to "Powrót", który domyślnie oznaczony jest jako podróż w jedną stronę, lecz po tapnięciu określić będzie można szczegółowo datę oraz liczbę nocy spędzonych w miejscu docelowym. Na końcu dotykamy ikony lupki, znajdującej się na samym dole interfejsu, i po chwili oczekiwania, na ekranie pojawią się wyniki. Loty można segregować wedle najniższej ceny czy najkrótszego czasu trwania. Z widoku rezultatów przejść można do rezerwacji. W tym celu należy wypełnić formularz osobowy (można wybrać do 9 pasażerów) i zapoznać się z warunkami usługi i je zaakceptować; dopiero wtedy możliwe będzie przejście do płatności. W ustawieniach aplikacji spersonalizować można tylko jedną funkcję, tzn. walutę. Domyślnie jest to euro, ale dostępne są też m.in. funty, dolary - jest też waluta polska.

Aplikacja działa sprawnie, ma nowoczesny design, jest banalnie prosta w obsłudze i jeżeli tylko planujemy lot samolotem, a nie mamy bądź nie chcemy wydawać na podróż dużej ilości pieniędzy, Skypicker może być bardzo przydatnym narzędziem.

Uwaga!
Aplikacja internetowa dostępna jest pod adresem pl.skypicker.com

Wymagania!
Android 3.0 i nowsze

Spolszczenie!
Język polski ustawiany jest automatycznie

Licencja: Freeware (darmowa)
Oceń program:
-/5

Ocena: 5 (1 głosów)

Strefa Download programu
SkypickerSkypicker dla Android
2017-09-22

Ilość pobrań: 12 | W tym miesiącu: 0 | W poprzednim miesiącu: 0

Komentarze (0)
Skypicker