w
googluj

MP3 Cutter 3.9.4


ico
Mp3 Cutter to prosty i szybki sposób na to, by z dowolnego utworu w formacie MP3 wyciąć fragment, który można następnie użyć jako dzwonka w telefonie. Program ten dostępny jest dla użytkowników smartfonów oraz tabletów z systemem operacyjnym Android.

Po uruchomieniu aplikacji wybieramy plik, z którego chcemy wyciąć fragment. Może to być piosenka, podcast, audycja radiowa. Nie ma żadnych ograniczeń, poza tym, że musi to być koniecznie plik z rozszerzeniem MP3. W związku z tym wybieramy opcję o nazwie "Please select the MP3 source file...", która jest widoczna na samej górze interfejsu.

Otworzy się wewnętrzny menedżer plików aplikacji. Do wyboru mamy trzy typy wyświetlania plików: Music Browser - listę wszystkich plików MP3; File Browser (list) - drzewo katalogów w formie listy; File Browser (icon) - drzewo katalogów w formie ikon. Do tego możemy przeszukać nasze zasoby ręcznie poprzez wpisanie frazy w wyszukiwarce. Istnieje też możliwość wyszukania dzwonka przez pisanie np. nazwy konkretnego artysty. W ostatnim wypadku zostanie uruchomiona nasza domyślna przeglądarka internetowa z wynikami na stronie.

Po powrocie do ekranu głównego, możemy włączyć odtwarzanie, wstrzymać je, a także przechodzić 5 sekund wstecz lub do przodu utworu. Odpowiadają za to ikony niebieskie. Z kolei jedna czerwona ikona mikrofonu oznacza rozpoczęcie nagrywania. Tapnięcie w nią spowoduje też, że zobaczymy czas rozpoczęcia nagrywania i oznaczone, korespondujące miejsce w przeciągu całego utworu. W czasie nagrywania można pauzować, a nawet zatrzymać odtwarzanie, gdyż funkcja powiązana z czerwoną ikoną to nie jest to funkcja dosłownego nagrywania, a tylko zaznaczania momentów startu i końca fragmentu, który chcemy z pliku wydobyć. To dobrze, bo jeśli nie jesteśmy zdecydowani co do fragmentu, możemy słuchać utworu, jak gdyby nigdy nic, jednocześnie mając widok na zaplanowane momenty startu i końca.

Ponowne tapnięcie w czerwona ikonę oznacza koniec danego fragmentu. Nie musimy słuchać utworu, aby wyznaczyć koniec, gdyż w każdej chwili możemy po prostu dotknąć miejsca na osi, która oznacza cały czas trwania utworu. Gdy fragment będzie wyznaczony, czerwona ikoną zniknie i pojawią się funkcje: Reset Cut - skasowania fragmentu, przez co będziemy mogli wyznaczyć nowy fragment; Play Cut- odtworzenia fragmentu; Start Cut - wycięcia fragmentu. Aby dostroić fragment, możemy tapnąć w strzałki bądź w czasy i sprecyzować je co do milisekundy.

Aplikacja jest banalnie prosta w obsłudze. Umożliwia nie tylko wycinanie, ale też łączenie plików (funkcja Merge). Jeśli potrzebujesz szybkiego narzędzia do utworzenia i jednoczesnego ustawienia dzwonka z ulubionej piosenki, Mp3 Cutter będzie w sam raz!

Ograniczenia!
Gdy jesteśmy połączeni z internetem, wyświetlane są reklamy. Wersja Pro, bez reklam, kosztuje 2,99 zł.

Wymagania!
Android 2.2 i nowsze

Licencja: Freeware (darmowa)
Oceń program:
-/5

Ocena: 4 (1 głosów)

Strefa Download programu
MP3 CutterMP3 Cutter dla Android
2017-08-13

Ilość pobrań: 189 | W tym miesiącu: 2 | W poprzednim miesiącu: 1

Komentarze (0)
MP3 Cutter