w
googluj
pl

Hi Locker 2.0.3


ico
Hi Locker jest to aplikacja dostępna na urządzenia przenośne z systemem Android, która spełnia funkcję ekranu blokady. Ekran blokady ma za zadanie uchronić nas przed dostępem osób trzecich do pulpitu systemu, a więc tym samym i do wszystkich danych osobistych, choć używa się go często też bez konfigurowania hasła - po prostu jako jeszcze jeden sposób na spersonalizowanie Androida. Charakterystyczną cechą tego akurat narzędzia jest to, że łączy w sobie właściwości klasycznego ekranu blokady oraz tego nowoczesnego, znanego z Androida 5. Program oferuje obsługę powiadomień na ekranie blokady oraz ma wygląd bazujący na Material Design. Co do alertów, przesunięcie powiadomienie w prawo oznacza przejście do obsługującej aplikacji (np. przeglądarki grafik w wypadku powiadomienia o nowym zrzucie ekranowym), zaś gest przesunięcia w lewo - usuwa powiadomienie. Program oferuje dość sporo ciekawych ustawień związanych ze stylem odblokowywania, informacjami stałymi znajdującymi się na ekranie blokady (stylem zegara, parametrami wbudowanego widżetu pogody, powitaniami użytkownika) oraz skrótami do aplikacji. Mówiąc krótko, w tym wypadku ekran blokady można dostosować do swoich potrzeb niemal w każdym aspekcie.

Wstępna konfiguracja Hi Lockera jest prosta. Po pierwszym uruchomieniu aplikacja prosi nas o podanie imienia, które będzie wyświetlane. (Stąd też w nazwie angielskie "hi", czyli "cześć"; potem zobaczymy na ekranie blokady np. "cześć Radek"). Następnie mamy możliwość zezwolenia jej na dostęp do naszych powiadomień; operacja ta wymaga tylko wybrania Hi Lockera na systemowej stronie opcji dostępu do powiadomień (znajdziemy się tam automatycznie). Potem pozostaje nam już tylko wyłączenie systemowego ekranu blokady, by zapobiec podwójnej blokadzie ekranu, a zrobimy to poprzez wybranie opcji "Brak" w ustawieniach systemowych; ponownie: wszystko jest łatwe; jesteśmy prowadzeni "za rączkę" - musimy tylko zaznaczać wskazywane opcje. Domyślnie nasz nowy ekran blokady nie będzie blokował dostępu do pulpitu hasłem czy wzorem. W związku z tym musimy przejść do interfejsu jego ustawień, a zrobimy to wybierając zwykłą ikonę aplikacji.

Hi Locker to na pewno jeden z najlepszych ekranów blokady. Jego producentom udało się połączyć prostotę, intuicyjność i estetykę. Jeśli do tej pory nie korzystaliśmy z tego typu aplikacji, to warto rozważyć zmianę.

Ograniczenia!
Aplikacja wyświetla reklamy w interfejsie ustawień, gdy jesteśmy połączeni z internetem. 6,37 zł kosztuje wersja pełna, bez reklam i z dodatkowymi funkcjami.

Wymagania!
Android 4.1 i nowsze

Spolszczenie!
Język polski ustawiany jest automatycznie

Licencja: Freeware (darmowa)
Oceń program:
-/5

Ocena: 5 (2 głosów)

Strefa Download programu
Hi LockerHi Locker dla Android
2017-08-15

Ilość pobrań: 54 | W tym miesiącu: 0 | W poprzednim miesiącu: 3

Komentarze (0)
Hi Locker