w
googluj
pl

GetYourGuide 2.42.0


ico
GetYourGuide jest to aplikacja umożliwiająca dokonywanie rezerwacji wycieczek na całym świecie i zakup elektronicznych biletów wstępu, a dostępna na urządzenia z systemem operacyjnym Android (jest też wersja przeznaczona dla iOS). Jest to właściwie mobilna edycja witryny GetYourGuide.pl, choć uściślijmy, że to w istocie przedsięwzięcie pochodzące ze Szwajcarii i Niemiec - i już niemłode, bo powstałe w 2009 roku. Serwis gromadzi i kategoryzuje atrakcje turystyczne z całego świata (z naciskiem na największe miasta), a użytkownikowi pozwala je wyszukiwać i przeglądać, tworzyć listę ulubionych atrakcji oraz wspomniane i najważniejsze: rezerwować je i dokonywać zakupów biletów online (niekiedy istnieć może jeszcze wymóg wydrukowania specjalnego kuponu GetYourGuide).

Autorzy chwalą się tym, że nikt inny nie posiada tak wielkiej bazy atrakcji, tj. ponad 24 tys. Przykładowo: Rzym - w chwili pisania - ma w aplikacji oferty 1023 atrakcji, Barcelona - 623, Londyn - 554, Nowy Jork - 505, a nasza polska Warszawa - 58. GetYourGuide współpracuje z licznymi organizatorami lokalnymi, ale i samo posiada biura w Ameryce Północnej oraz w Europie oraz zapewnia obsługę klienta nie tylko drogą e-mailową, ale i telefoniczną (dedykowane oddziały: USA - numer bezpłatny, Wielka Brytania, Niemcy, Szwajcaria, Włochy, Hiszpania, Francja oraz numer międzynarodowy), co jest ważną zaletą przy wszelkiego typu rezerwacjach online, zwłaszcza tych zagranicznych. Jeśli chodzi o aspekty użyteczności i funkcjonalności, aplikacja udostępni nam szczegółowe opisy wycieczek w języku polskim (do tego fotografie, lokalizacje na mapie itp.), wyświetli ceny biletów w polskiej walucie, jak też umożliwi poznanie ocen atrakcji w skali 1-5 i przeczytanie powiązanych z nimi komentarzy innych podróżników (oczywiście, już niekoniecznie w naszym rodzimym języku; najczęściej w angielskim).

Po pierwszym uruchomieniu mobilnej wersji GetYourGuide można się zarejestrować: podając adres e-mail bądź wykorzystując do tego celu dane pochodzące z Facebooka. Założone konto umożliwi zsynchronizowanie osobistych informacji (w tym rezerwacji) z innym urządzeniami, na których również korzystamy z aplikacji, czy z wersją WWW. Do przetestowania potencjału programu rejestracja nie jest jednak konieczna i praktycznie od razu można przejść do jego interfejsu. Aplikacja zbudowana jest na bazie Material Design, nie posiada szuflady nawigacyjnej, a całą swoją zawartość dzieli na 4 sekcje, które nie są podpisane literowo, lecz oznaczone symbolami. To kolejno:
• wyszukiwarka i przeglądarka atrakcji - możemy wybrać cel podróży wpisując go ręcznie, skorzystać z usługi lokalizacyjnej i pozwolić się namierzyć albo wybrać jakiś popularny cel podróży (czyli duże miasto). Po wybraniu celu/atrakcji, poznamy dostępność biletów na dzisiaj oraz na jutro, ale otrzymamy też możliwość wybrania jakiejkolwiek innej daty oraz przefiltrowania wyników w oparciu np. o cenę na osobę,
• kupony dostępne po dokonaniu rezerwacji,
• ulubione atrakcje - nie trzeba jednak zakładać konta, aby móc tworzyć taką listę,
• ustawienia/profil - wybór waluty (domyślnie jest już polska) oraz przełącznik powiadomień aplikacji.

Uwaga!
Aplikacja internetowa dostępna jest pod adresem https://www.getyourguide.pl

Ograniczenia!
Rejestracja (poprzez adres e-mail albo Facebooka) jest tylko opcjonalna, ale umożliwi synchronizację danych użytkownika z innymi urządzeniami

Wymagania!
Android 4.1 i nowsze

Spolszczenie!
Język polski ustawiany jest automatycznie

Licencja: Freeware (darmowa)
Oceń program:
-/5

Ocena: 4.8 (4 głosów)

Strefa Download programu
GetYourGuideGetYourGuide dla Android
2017-09-13

Ilość pobrań: 1 | W tym miesiącu: 0 | W poprzednim miesiącu: 1

Komentarze (1)
GetYourGuide
avatararrow
HnauHnakrapunt | 2017.09.18 15:20
0 Oceniam pozytywnieOceniam negatywnieZgłoś nadużycie
OK
GetYourGuide