w
googluj

Dołącz do nas na:

facebook google+
Dodaj swój tematarrow
Więcej tematówarrow

Osób na forum: 269
Wszystkich postów: 900563
Wszystkich tematów: 126208

l r
~kuśka: Tnie wszystko jak brzytwa ! Nikt lepszego nie wymyślił i nie wymyśli ... arrow
~AAA: To rzeczywiście bardzo dobry program, szczerze wart polecenia. Przy tak wysokiej ocenie być może niestosowne jest wspominać o innym, nieco l... arrow
Programów: 11898
Istniejemy od: 5313 dni
pl

Apk Share 3.0.3


ico
Apk Share to bardzo proste narzędzie wydane dla systemu operacyjnego Android, które umożliwia wysłanie pliku APK aplikacji albo usunięcie aplikacji. APK oznacza "Android Package" i jest to format archiwum danych wykorzystywany do dystrybucji i instalacji programów w Androidzie. Omawiane narzędzie pozwala na udostępnienie APK dowolnej aplikacji spośród tych posiadanych w naszym urządzeniu. Należy jednak pamiętać, że APK to tylko surowe informacje - nie zawierają danych użytkownika, tak więc narzędzie nie posłuży do tworzenia kopii zapasowej.

Po uruchomieniu narzędzia mamy do czynienia z jednym ekranem przedstawiającym listę aplikacji wraz z datami ich instalacji oraz rozmiarami APK. Są 3 rodzaje sortowań: rozmiar, nazwa, data instalacji. Możemy skorzystać z wyszukiwarki aplikacji, lecz nie działa ona w trybie rzeczywistym, tzn. po wpisaniu szukanej frazy musimy jeszcze zatwierdzić szukanie, a dopiero potem lista zostanie przefiltrowana. Ponadto jednym tapnięciem możemy odświeżyć zawartość listy i powrócić na sam jej początek. Aby wysłać bądź usunąć aplikację, trzeba ją dotknąć, a następnie wybrać odpowiednią funkcję z paska dolnego. Możliwe drogi wysyłania uzależnione są od posiadanych przez nas serwisów umożliwiających przejęcie pliku. Tak więc aby udostępnić APK e-mailem, musimy mieć klienta poczty itd.

Niestety, narzędzie nie pozwala na hurtowe wysyłanie i usuwanie aplikacji. To spory problem zważywszy na fakt, że chyba wszystkie inne narzędzia tego typu wyposażone są w tę pożyteczną funkcjonalność. Kolejny poważny problem to toporność obsługi. Przewijanie listy może być nawet znacznie opóźnione, gdy uruchomimy program będąc online. Narzędzie wczytuje wtedy pasek z reklamą, ale czyni to stosunkowo długo; z czymś takim spotykamy się po raz pierwszy. Biorąc pod uwagę ogólne wykonanie, zdaje się, że narzędzie wykorzystuje stary kod. Z pewnością jednak wykorzystuje stare techniki. Wspomnieliśmy, że wyszukiwarka nie działa na żywo - wspomnieliśmy też, że dostępny jest przycisk odświeżania, ale w tym kontekście nie dodaliśmy, że po odinstalowaniu programu lista nie jest odświeżana automatycznie. Czyli odinstalowana aplikacja jest dalej na liście. Bez komentarza!

Podsumowując: narzędzie niby robi, co ma robić i do wysyłki aplikacji przez bluetootha może się przydać. Niemniej jednak liczba oferowanych funkcji jest mizerna, jak też ich wykonanie nie zwala z nóg. Nie ma żadnych opcji i nie można zająć się aplikacjami w sposób zbiorczy. Konkurencyjne narzędzia są więc o niebo lepsze.

Ograniczenia!
Aplikacja wyświetla reklamy w trybie online

Wymagania!
Android 2.3 i nowsze

Spolszczenie!
Język polski ustawiany jest automatycznie, ale spolszczenie jest mechaniczne

Licencja: Freeware (darmowa)
Oceń program:
-/5

Ocena: 2 (1 głosów)

Strefa Download programu
Apk ShareApk Share dla Android
2017-07-17

Ilość pobrań: 7 | W tym miesiącu: 0 | W poprzednim miesiącu: 6

Komentarze (0)
Apk Share