w
googluj

Dołącz do nas na:

facebook google+
Dodaj swój tematarrow
Więcej tematówarrow

Osób na forum: 390
Wszystkich postów: 899498
Wszystkich tematów: 125938

l r
~Arbi34: A jak wersją trial zresetować i mieć za darmo? Pytanie do "Czarny" lub do kogoś kto się zna. arrow
~BlazeDVD: "Cena aktualizacji programu do wersji Profesjonal to koszt około 240zł." Za co? arrow
Programów: 11730
Istniejemy od: 5199 dni

ADB & FASTBOOT SAUCE 1.2


ADB & FASTBOOT SAUCE to program służący do łączenia się z konsolą systemu Android, po uprzednim połączeniu urządzenia z komputerem, z wykorzystaniem kabla USB. Konsola ta na bieżąco informuje użytkownika o stanie systemu oraz pozwala kontrolować go w sytuacjach modyfikowania oprogramowania lub rozwiązywania innych problemów z działaniem smartfonu lub tabletu. Aplikacja obsługuje również protokół Fastboot, dzięki któremu możliwe jest zarządzanie dodatkowymi elementami systemu, w tym na przykład partycjami.

W tym konkretnym przypadku, program odznacza się dodatkowo nietypowym i wygodniejszym niż zwykle sposobem obsługi. W klasycznym podejściu, docieranie do kolejnych opcji konsoli ADB wiąże się z koniecznością ręcznego wpisywania odpowiednich komend (interfejs konsoli jest oczywiście tekstowy). W niniejszym programie, zdecydowano się jednak na ułatwienie tego procesu. Zamiast zapamiętywać składnię długich komend, program oferuje coś w rodzaju tekstowego menu, w którym każdym kolejnym opcjom przypisane są kolejne numery. Wystarczy wybrać interesującą nas opcję, a następnie jej numer wpisać w konsoli i zatwierdzić przyciskiem Enter. „Pod spodem” program samodzielnie wykona odpowiednie polecenie, ale nie będzie o tym informować, żeby nie zaśmiecać dodatkowo widoku.

Warto dodać, że w programie zaimplementowano także kilka dodatkowych narzędzi, w tym pozwalające na wykonywanie zrzutów ekranu oraz (eksperymentalnie) TWRP, dzięki któremu ma być możliwe wykonywanie backupów. Program powstał z inicjatywy doświadczonego użytkownika XDA Developers, gdzie aplikacji poświęcono odrębny wątek na forum.
Licencja: Freeware (darmowa)
System Operacyjny: Windows XP/Vista/7/8/10
Oceń program:
-/5

Ocena: 5 (3 głosów)

Strefa Download programu
ADB & FASTBOOT SAUCEADB & FASTBOOT SAUCE 1.2
Wersja stabilna
1.6 MB | 2017-04-14

Ilość pobrań: 18 | W tym miesiącu: 18 | W poprzednim miesiącu: 0

Komentarze (0)
ADB & FASTBOOT SAUCE